Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovų laukia ketvirtasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Dėl dviejų bilietų į superfinalą kovos dešimt projekto dalyvių. Vienas iš jų – Edgaras Simarevas. Savo talentu šokti stebinantis moksleivis tikisi, kad žiūrovai patikės jo meile šokiams ir negailės balsų.

 

1

„Lietuvos talentų“ dalyvio gyvenimo istorija – neeilinė. Edgaras nuo aštuonerių metų iki pat pilnametystės augo vienuose sostinės vaikų namuose. Jį kartu su broliais ir seserimi iš tėvų atėmė socialiniai darbuotojai. „Mano tėvai nerado savęs. Įbrido į alkoholio liūną, nepasisekė jiems gyvenimas“, – apie savo vaikystės išgyvenimus kalba projekto dalyvis.

 

Vaikinas puikiai prisimena tą dieną, kada teko atsisveikinti su tėvų namais. Socialiniai darbuotojai Edgaro namuose būdavo itin dažni svečiai, tačiau tėvams tai nerūpėjo: „Jie atvyko ir mus visus išsivežė. Darbuotojai matė, kad tėvai geria, nesistengia, todėl mus ir atėmė. Taip dešimt metų ir negrįžau atgal į šeimą.“

 

Edgaras turi tris brolius ir vieną seserį. Jis – pats jauniausias šeimoje, tad vaikų namuose augo apsuptas ne tik brolių, bet ir auklėtojų meilės. „Kadangi į vaikų namus patekome jau nebe maži vaikai, auklėtojai nesugebėjo mums rasti šeimos, kuri norėtų įsivaikinti. Prisimenu, kad mama mūsų nelankė. Ji visada būdavo girta, todėl nenorėdavo tokia pasirodyti prieš mus. Mus lankydavo tik tėtis. Nors ir jis darė klaidų, tačiau bent jau mūsų nepamiršdavo. Apsilankydavome ir mes tėvų namuose. Mama pagamindavo valgyti, o vėliau visi žiūrėdavome kaip jie geria“, – prisiminė šokėjas.

 

Nors sakoma, kad vaikystė yra vienas gražiausių gyvenimo laikotarpių, Edgaras taip negalvoja. Probleminėje šeimoje augęs vaikinas tikina, kad vaikų namuose jam buvo kur kas geriau. „Dažniausiai vaikai iš mažų dienų prisimena tik gerus dalykus. Nežinau kodėl, bet mano galvoje sukasi tik blogi. Gerų dalykų buvo labai mažai, todėl jie visi pasimiršo. Iš dalies aš suprantu tėvus, jie turėjo labai daug problemų. Alkoholizmas yra labai baisi liga, kurią sunku išgydyti“, – atvirai kalba Edgaras.

 

Šiuo metu Edgaras mokosi 10 klasėje. Jo svajonė – sėkmingai išlaikyti valstybinius brandos egzaminus, studijuoti choreografija ir būti šokių mokytoju. „Džiaugiuosi, kad augau šiuose vaikų namuose. Vadovai buvo labai geri, sudomino sportu, šokiais. Šoku nuo aštuonerių metų ir tikrai nežadu sustoti“, – šypsosi vaikinas.

 

Vaikinas kartu su broliais ir seserimi sugebėjo atleisti mamai ir dabar su ja bendrauja. „Lietuvos talentų“ dalyvis kartu su broliu įsikūrė tėvo bute, mat šis atlieka bausmę kalėjime. Edgaras yra griežtai nusistatęs prieš svaigalus, nevartoja alkoholio, nerūko.

 

„Nesu prisirišęs prie mamos, tarp mūsų nėra ryšio. Žinau, kad ji džiaugiasi, jog dalyvauju „Lietuvos talentuose“. Žinoma, jaučiau nuoskaudą, kad ji manęs neaugino. Tačiau toks gyvenimas, spėjau su tuo susitaikyti. Nekaltinu likimo, nesiskundžiu. Šį sekmadienį ruošiu pasirodymą, kurio metu parodysiu, kad gyvenime negalima nuleisti galvos. Reikia judėti pirmyn ir tikėtis geriausio“, – sako aštuoniolikmetis.

 

Didysis TV3 projektas „Lietuvos talentai“ jau šį sekmadienį 19.30 val. per TV3. Žiūrovams pasirodys ne tik Edgaras Simarevas, bet ir Arnas Radžiūnas, „Demo Kids“, „Gamers drum show“ su vadovu Roku Liupševičiumi priešaky, Vytautė Gaižauskaitė, „Undecember“, „Ledo ir Ugnies šou“, Anton Lavrentjev, „Ritmas Kitaip“, šokio studija „Aušrinė“. Daugiausiai žiūrovų balsų pelnęs projekto dalyvis iš karto pateks į superfinalą, kiti du stos prieš teisėjus. Profesionalai nuspręs, kuris iš dviejų yra vertesnis keliauti toliau.

 

„Lietuvos talentai“ kiekvieną sekmadienį 19.30 val. per TV3!