Dženifer Chuarez iš Kalifornijos (JAV) jautė, kad nutiks kažkas blogo, kai per paskutinį nėštumo pusvalandį kūdikis įspyrė mažiau nei 10 kartų. Mergaitė pasaulį išvydo po Cezario operacijos 2013 metų gruodį, trimis savaitėmis per anksti. Ji gimė tokia išblyškusi, kad medikai, norėdami pamatuoti deguonies kiekį, įdūrę adatą į pėdutę, gavo tik mažytį lašelį kraujo.

 

Kūdikis, vardu Houp (angl. viltis), 80 procentų kraujo neteko dėl vaisiaus ar motinos kraujavimo. „Kai gydytojai ją ištraukė, atrodė tokia, kaip normalūs kūdikiai. Tačiau buvo balta kaip vaiduoklis. Kvėpavo kaip sveikas kūdikis, tačiau buvo tarsi bespalvė, neturėjo būdingos švelniai rožinės spalvos“, – pasakojo 27-erių metų motina.

 

Houp gimė sverdama 2,7 kg, hemoglobino lygis tik 3 – 8, kai sveikų kūdikių 10 ir 15.

 

Laimei, išbalusių lyg vaiduokliai kūdikių sindromas yra labai retas. Tie, kurie išgyvena neretai turi neurologinių sutrikimų. Galima įtarti, kad gims toks kūdikis, jei vaisius būna labai nejudrus.

 

Tai, kad Houp išgyveno dėkoti galima ne tik gydytojams, bet ir motiniškai nuojautai. Jei ne instinktyvus žinojimas, kad kažkas negerai, kūdikio galbūt ir nebūtų pavykę išgelbėti. „Nuostabu, kad jai pavyko išgyventi ir toliau kabintis į gyvenimą. Galvojame, kad Dievas turi parengęs jai ypatingą planą. Dažnai mūsų klausia, ar mergaitę pavadinimome dėl to, į kokią situaciją ji buvo pakliuvusi. Ne, ne dėlto. Tačiau, matyt, taip turėjo būti“, – teigė Dž. Chuarez.

 

Dabar kūdikis auga normaliai, nors ateityje laukia daugybė tyrimų. Nuotraukas galite pažiūrėti, PASPAUDĘ ČIA.