Vaida Skaisgirė pramogų pasaulyje sukasi jau ne vienerius metus. Moteris ne tik užsiima populiarių televizijos projektų komunikacija, bet ir prodiusuoja laidas bei jas veda. TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ vedėja jau nuo pat paauglystės, kai pradėjo dirbti modeliu, ne tik suprato, kokia yra grožio kaina, bet ir prisipažįsta turinti ne vieną išvaizdos trūkumą.  

 

asmeninis archyvas (Small)

 

Daug kam gali atrodyti, kad visuomet žaviai atrodanti moteris neturi jokių bėdų dėl savo išorės, o jos išvaizda kiekvieną dieną rūpinasi profesionalų komanda, tačiau tai ne visai tiesa. Įprastomis dienomis, į pagalbą pasitelkdama šiuolaikinius prietaisus, moteris savo grožiu rūpinasi pati.

 

asmeninis archyvas1 (Small)

 

„Šnekant apie išvaizdą darbe, televizijoje, tai aš visada atsiduodu į profesionalų rankas, tačiau kasdienybėje savimi rūpinuosi pati. Laimei,  šiame nuolat tobulėjančiame, šiuolaikiniame pasaulyje atsiranda vis daugiau priemonių, kurios leidžia ir pačiai greitai savimi pasirūpinti ir be didelio vargo atrodyti kaip po apsilankymo grožio salone“, – šypsodamasi pasakoja televizijos laidų vedėja ir prodiuserė V. Skaisgirė.

 

asmeninis archyvas2 (Small)

 

Vaida prisipažįsta, kad ji, kaip ir daugelis moterų, puoselėja savo išvaizdą, rūpinasi oda ir plaukais, tačiau per daug to nesureikšmina. V. Skaisgirė atskleidė, kad didžiausias jos išvaizdos trūkumas – itin nepaklusnūs plaukai, iš kurių suformuoti šukuoseną kartais sudėtinga net ir profesionalams.

 

asmeninis archyvas3 (Small)

asmeninis archyvas4 (Small) asmeninis archyvas5 (Small)

 

„Mano plaukai labai problematiški, jie nepasiduoda jokiam plaukų formavimui… Ir pati sunkiai su jais susitvarkau, ir profesionalai, kurie dirba su manimi, žino, kad padaryti, pavyzdžiui, mano itin mėgstamą banguotų plaukų šukuoseną yra itin sudėtinga. Laimei, atradau prietaisą, kurio pagalba ir namų sąlygomis galiu iš savo itin tiesių ir nepaklusnių plaukų padaryti tobulas garbanas – tai naujas „Philips“ plaukų formavimo prietaisas“ , – atskleidžia V. Skaisgirė.

 

asmeninis archyvas6 (Small) asmeninis archyvas7 (Small) asmeninis archyvas8 (Small) Dariaus Kučio nuotr (Small)

 

Ką jai rašančioms jaunoms merginoms V. Skaisgirė pataria stiliaus ir grožio klausimais bei kokios svarbiausios V. Skaisgirės grožio taisyklės – specialiame video reportaže: