TV3 rudens premjeros – informacinės pramoginės laidos „Vilnius gyvai“ kūrėjai atskleidžia vis daugiau intriguojančio projekto detalių. Jau anksčiau skelbta, kad laidos vedėjais taps du žinomi veidai – Ieva Stasiulevičiūtė ir Rimas Bružas. Dar viena staigmena: už stiliaus iššūkius laidoje bus atsakingas vienas geidžiamiausių ir žinomiausių šalies stilistų – Kęstas Rimdžius.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Kestas_Rimdzius_Foto_Imantas_Boiko

 

Ambicingame TV3 šou „Aš – stilistas!“ gausias žiūrovų simpatijas pelnęs stiliaus ekspertas K. Rimdžius prisijungė prie komandos, kuriančios ypatingą naujos kartos televizijos projektą „Vilnius gyvai“. Prioritetą šioje laidoje Kęstas teiks stiliui, mados tendencijoms, žiūrovams aktualiems klausimams ir gyvam įvaizdžio formavimas „čia ir dabar“.

 

„Šiais, interneto, laikais yra begalė galimybių išsiaiškinti, kas tinka vienam ar kitam figūros tipui ir specialioms progoms. Pakanka suvesti į paieškos laukelį vieną ar kitą raktinę frazę. Tačiau kai informacinis triukšmas toks didelis, žmonės tiesiog pasiklysta tame sraute, – sako K. Rimdžius. – Todėl mūsų laidos užduotis – aiškiai ištransliuoti, kas gerai, ir kas blogai, konkrečiais pavyzdžiais parodyti, kas tinkama, o kas – visiškai ne. Na, o kad būtų dar daugiau azarto stebėti visų akivaizdoje gimstančius teminius drabužių derinius, rengsime stilistų dvikovas. Jas vertins ne tik stiliaus žinovai, bet ir paprasti stebėtojai – tiesiog žmonės iš gatvės. Bus labai įdomu pažiūrėti, kaip skiriasi, o gal kaip tik sutampa profesionalų ir mėgėjų nuomonės.“

 

TV3_Vilnius_gyvai_Vedejai_Foto_Imantas_Boiko

 

Laidą kurianti prodiuserių kompanija „Videometra“ užsimena, kad pačiam K. Rimdžiui laidoje iššūkį mes jaunosios kartos stiliaus žvaigždė. Kolegos turės dėl ko pasiginčyti ir pasitarti, formuodami stilingų miestiečių, jaunų mamų, senjorų, biurų darbuotojų, studentų ir kitus įvaizdžius.

 

K. Rimdžius pateiks profesionalius patarimus ne tik aprangos, bet ir aksesuarų pasirinkimo, šukuosenų ir makiažo klausimais.

 

Laidos filmavimas bus atviras visiems, nes vyks didžiausia filmavimo studija Lietuvoje virtusio prekybos ir pramogų centro „Ozas“ erdvėse. „Man skirtas maždaug 20 minučių eterio planuoju išnaudoti taip, kad visi žiūrovai gautų kuo daugiau naudos“, – žada K. Rimdžius.

 

Premjera „Vilnius gyvai“ – jau greitai naujajame TV3 rudens sezone!