Filmuojant laidą „Ginčas“, kurią „Lietuvos ryto“ TV žiūrovai išvys jau rytoj, šeštadienį, 19.30 val., atmosfera įkaito iki raudonumo, kai studijoje susiginčijo garsi astrologė Lolita ir visuomenėje puikiai žinomas psichologas Tomas Lagūnavičius. „Visi astrologai ir būrėjai šneka nesąmones!“, – aštriai rėžė T. Lagūnavičius studijoje susirinkusiems laidos dalyviams, tarp kurių buvo ir būrėja Vaiva Budraitytė, ekstrasensas Leopoldas Malinauskas, astrologė Lolita Žukienė bei magas Mantas Wizard.

 

LR_TV_G_astrologe_Lolita

 

„Jūs esate chamas, begėdis!“ – T. Lagūnavičiui atkirto būrėja Vaiva. Bet tuo viskas tik prasidėjo. Apie astrologijos subtilybes pradėjusi pasakoti žymioji šios srities atstovė Lolita, kaip mat sulaukė replikų iš priešais ją sedėjusio T. Lagūnavičiaus ir į aršų ginčą įsitraukė ir pati.

 

LR_TV_G_bureju nepasitenkinimas

 

„Gerbiamas Tomai, jeigu aš ateinu pas jus, ką aš iš jūsų gaunu? Jūs garantuojate mano laimingą gyvenimą? Mano vaikų ateitį? Tai jeigu jūs negarantuojate, bet vis tiek imate pinigus, tai kuo jūs geresnis už būrėjus? Gal mažiau imat? Astrologija, kaip ir kiti mokslai, remiasi tūkstančių metų stebėjimais. Jeigu buvo pastebėta, kad buvo mėnulio pilnatis, ir staiga žmonės pasidaro jautresni, nervingesni, padidėja avaringumas, tai ką, visa tai reikia atmesti ir sakyti, kad tai yra nesąmonė?“ – savo poziciją gynė astrologė. Tačiau  T. Lagūnavičius jai nenusileido ir vis kartojo, kad visa tai yra tiesiog manipuliacijos.

 

LR_TV_G_psichologas_T. Lagunavicius

 

Savo aiškią ir nepajudinamą nuomonę turintys laidos dalyviai, aktuali ir naudinga tema, nesuvaidinti ginčai bei emocijos jau šį šeštadienį per „Lietuvos ryto“ televiziją 19.30 val. laidoje „Ginčas“.

 

Pokalbių šou ,,Ginčas“ – šeštadieniais 19.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.