Sakoma, kad tai, ko negalima nupirkti už didelius pinigus, nuperkama už labai didelius pinigus. Tačiau lenktynininkas Benediktas Vanagas šį posakį galėtų drąsiai paneigti.

 

vlcsnap-2015-03-10-13h37m05s163_1680x945

Garsiausias lenktynininkas Lietuvoje prieš savaitę sulaukė intriguojančio milijonieriaus pasiūlymo. Mėsos verslu užsiimantis vyras pareiškė norą tapti B.Vanago šturmanu Dakaro lenktynėse ateinančiais metais. Už tai B.Vanagui pasiūlytas solidus atlygis. Tiesa, konkreti suma, kurią lenktynininkas gautų už milijonieriui suteiktą progą pabūti šturmanu – neatskleidžiama.

 

„Galite mane paimti ir kaip oficialų ekipažo maitintoją. Pats papjaustyčiau dešros, net savo lentelę nusivežčiau. Juk sotus vairuotojas yra beveik toks pat geras, kaip blaivas vairuotojas“, – lenktynininką įkalbinėjo verslininkas. Tačiau viliojančius dešrų magnato pasiūlymus Benediktas Vanagas mandagiai šypsodamasis atmetė. Juolab, kad šturmanu pabūti užsigeidęs turtuolis, kaip paaiškėjo, sveria net 122 kilogramus. Su tokiu šturmano svoriu, pasak B.Vanago, automobilis gal ir taptų stabilus. Tačiau tai, kaip ir akmuo skęstančiam po kaklu, taip ir ekipažui lenktynėse, didelis svoris lemtų skaudų pralaimėjimą. Tad net ir solidus atlygis už milijonieriaus įgeidžio patenkinimą, nebūtų saldesnis už galimybę laimėti Dakaro ralyje. Pasak B.Vanago, kartais ne dideli pinigai lemia sėkmę, o pastangos, noras, ir užsispyrimas.

 

Šiemet B.Vanago komandos biudžetas Dakaro ralyje nesiekė nė vieno milijono eurų. Tuo tarpu didžiąsias pasaulio valstybes atstovaujančių lenktynininkų biudžetai buvo net keliasdešimt kartų didesni, ir siekė 30-40 milijonų dolerių. Tačiau būtent B.Vanago komandai pavyko tapti greičiausia privačia komanda lenktynėse.

 

Lenktynininko Benedikto Vanago ir „Dviračio šou“ žvaigždės, kompanijos „Mėslita“ vadovo, milijonieriaus Sauliaus Poškos derybas dėl šturmano vietos žiūrovai pamatys jau rytoj, kovo 11-osios laidoje „Mano Lietuva“.

 

Apie tai, kuo galime didžiuotis, kuo garsėjame po 25-erių laisvės metų, bei tai, ką mūsų šalis prarado, kalbėsis garsiausi šalies menininkai ir sportininkai, daug metų Lietuvoje gyvenantys emigrantai, bei didžius darbus tyliai darantys lietuviai. Su nepriklausomybės atkūrimo jubiliejumi sveikins ir istorijomis dalinsis dirigentas Gintaras Rinkevičius, garsiausias akordeonistas Martynas Levickis, režisierė Dalia Ibelhauptaitė, lakūnas Jurgis Kairys, režisierius Oskaras Koršunovas, tenisininkas Ričardas Berankis, daugiausiai Lietuvoje, net 82 kartus kraujo neatlygintinai davęs donoras Žilvinas Neliubšys, 13 vaikų iš vaikų namų paėmusi ir globojanti Nijolė Navickienė ir daugelis kitų.

 

Speciali kovo 11-osios laida „Mano Lietuva“ jau šį trečiadienį 19.30 val. tik per LNK.