„Išjunk šviesą” lyderio Valdo Burnio dainų koncerte šį šeštadienį leis sau pakvailioti net ir solidžiausi dainininkai. Tokie, kaip Viktoras Malinauskas.

 

Visos dainos, kurias BTV šou “Dainuok mano dainą” išgirs televizijos žiūrovai, kurtos paties Valdelio. Dažnas kūrinys balansuoja ant cenzūros ribos, o norint išgirsti keiksmažodžių, dainose nereikės jų ilgai ieškoti. vlcsnap-2015-04-17-14h05m19s173_1024x576

 

Šou dalyvaujantis dainininkas Viktoras Malinauskas pasirinko šmaikštų kūrinį “Su gimtadieniu”. “Kol dar būsim neprigėrę, garsiai rėksim ir dainuosim: su gimtadieniu! Šiandien būk ant visko dėjęs. Šiandien visos – tavo fėjos: su gimtadieniu!”, – šie dainos žodžiai solidžiajam atlikėjui visai neužkliuvo.

 

“Iš dainos žodžių neišimsi. Kaip jau sukūrė, taip. Tai daina, skirta tautai, apie šventę, apie čierką”, – komentuoja Viktoras, kurį visa Lietuva prisimena dar prieš 40 metų vaidinantį Baltaragį garsiajame miuzikle “Velnio nuotaka”.

 

Išskirtinio tembro atlikėjas priduria, kad ne visai cenzūrinę dainą pasirinko todėl, kad “labai patiko melodinė linija”.

 

Kiti šou dalyviai stebisi 69-erių Viktoro jaunatviškumu. “Nesuprasi, kiek jam metų. Šalia jo nereikia būti pasitempus, nors jis – didžiulis autoritetas, to bendraujant visai nesijaučia”, – sako Gintarė.

 

Viktoras tik juokiasi: “Esu šiame šou vyriausias, bet stengiuosi neišsiskirti iš jaunesnių kolegų. Džiaugiuosi, kad man nereikia imtis tėvo vaidmens ir jų auklėti”.

 

Pasižiūrėkite pašėlusį Viktoro pasirodymą su gimtadieniu:
 

 

Visą dainą, o taip pat ir kitų beprotiškai linksmų dainų išgirsite jau šeštadienį 19 valandą per BTV.