Parapsichologas, ekstrasensas, kosmoenergetas Edmundas Kirda save vadina vienu žodžiu – universu. Šis terminas – tai nuoroda į taikomų metodų universalumą ir įvairovę. Vieną jų – minčių įrašymo technologiją – specialistas pademonstravo ir per interviu. Kalbėjomės sunkia tema – apie tai, kaip Kinijos valdžia verčia moteris atlikti abortus vėlyvoje nėštumo stadijoje…

   

Sakote, kad jūsų veiklos neatspindi nei parapsichologų, nei ekstrasensų, nei kosmoenergetų veikla. Kaip jūs pats save vadinate?

 

Aš save vadinu universu. Šis žodis kilęs iš lotynų kalbos ir reiškia „viskas viename“. Manyje, kaip ir Visatoje, yra daug visko.

   

Iš kur sėmėtės žinių?

 

Pirmieji įtarimai, kad Visatoje yra ko nors daugiau negu kad rašo mokslo žurnalai, atsirado man dar būnant 16 metų. Tuo metu pas senelį radau seną homeopatijos vadovėlį. Jame buvo rašoma, kad kuo mažesnė veikliosios medžiagos koncentracija vaistuose, tuo jie geriau veikia. Tuomet dar nesupratau, kodėl taip yra. Dabar žinau, kad homeopatinių vaistų principas – „panašus gydo panašų“. Tai reiškia, kad medžiagos, sukeliančios panašius į ligos išprovokuotus simptomus, gali juos ir gydyti. Homeopatiniai vaistai gaminami pagrindinę medžiagą daug kartų skiedžiant: vis plakant su vandeniu, spiritu arba trinant su cukrumi. Gautas mišinys gydo geriau negu gryna medžiaga ir jo poveikis visiškai ne cheminis, o energoinformacinis.

 

Dar vaikystėje pradėjau domėtis biologija. Jau 8 klasėje buvau išstudijavęs aukštojo mokslo įstaigų studentams skirtą chemijos kursą. Vėliau susidomėjau fizika, įgijau fiziko išsilavinimą. Studijuodamas universitete pradėjau domėtis psichologija, po to ezoterika. Tuo metu literatūros apie pastarąją sritį buvo mažai.

 

Kiekvienas gyvenimo etapas sukrovė tam tikrą žinių bagažą. Žinios apie biologiją praturtino mano supratimą apie daugelį gyvų organizmų, chemija – apie senovinius ir šiuolaikinius vaistus bei jų gamybą, o kvantinė fizika leido suvokti, kad yra Kūrėjas.

   

Kaip susidomėjote ezoterika?

 

Ezoterika pradėjau domėtis ieškodamas atsakymų į mokslinius klausimus, rūpėjo žmogaus psichikos fenomenai. Maždaug nuo 1980 m. rinkau teorines ezoterikos žinias. Po dešimtmečio jas pradėjau taikyti praktikoje.

   

Kodėl Kinijoje moterims atliekami abortai net vėlyvoje nėštumo stadijoje?

 

Gimstamumo mažinimo politika vykdoma visame pasaulyje. Tiesiog Kinijos atvejis labai krenta į akis, nes norint greitai sumažinti gimstamumą reikėjo imtis drastiškų priemonių.

 

Žmonės mano, kad yra laisvi. Tačiau dar senovės Romoje vergvaldžiai suprato, kad iš vergovės mažai naudos, nes vergų darbas nėra našus. Todėl ji buvo panaikinta. Duota laisvės iliuzija virto kita vergovės forma – juk visos pasaulio šalys ir jų gyventojai tarnauja bankams. Kas visa tai sugalvojo? Tai trečioji jėga, tūnanti šešėlyje. Kai kurie juos vadina masonais. Jie visada yra nuošalėje, niekada nesireiškia spaudoje, niekur oficialiai nedalyvauja. Jiems to nereikia! Galbūt jiems netinka arba nepatinka gausėjanti geltonoji rasė. Žinoma, ji ne tik gausėja, bet ir sulig kiekvienu žmogumi stiprėja. Juk Kinijos ekonomika išaugo, ji tapo viena galingiausių valstybių. Tai tarsi baimė, kad bus stiprensių. Formuojama visuomenės nuomonė, kad šeima su vaikais – didelis vargas, ir kad tam stinga laiko, nes sukurtas didžiulis asortimentas įvairios veiklos ir pasilinksminimo sričių, kai kurios jų labai kenksmingos, pavyzdžiui, alkoholio arba narkotikų vartojimas.

 

Pasak masonų, Žemėje visavertiškai gali gyventi apie pusė milijardo žmonių, daugiausia – milijardas. O dabar kiek yra mūsų? Daugiau kaip 7 milijardai! Didėjantis žmonių skaičius anksčiau ar vėliau mūsų planetą užnuodys atliekomis. Todėl šešėlinė politika siekia visais būdais sumažinti žmonijos populiaciją. Kinijoje jau nebuvo kada laukti. Juk gyventojų skaičius katastrofiškai didėjo.

 

Šioje šalyje padaugėjo ir daugiavaikių šeimų, todėl buvo nutarta imtis tam tikrų priemonių. Apskaičiuota, kad to nedarant jau greitai kas antras žmogus pasaulyje būtų kinų tautybės. Taigi masonų įsakymu Kinijoje pradėta vykdyti gimstamumo mažinimo politika, priešingu atveju šaliai grėstų kariniai konfliktai, blogos ekonominės sąlygos ir t. t.

   

Kaip vykdoma gimstamumo mažinimo politika?

 

Jeigu žmogus tinkamai maitintųsi, gertų kokybišką vandenį, neturėtų žalingų įpročių, gyventų arčiau gamtos, nepatirtų streso ir įtampos, tai teoriškai gyventų apie 120–150 m. Dabartiniai 60-mečiai turėtų atrodyti kaip 30-mečiai. Kiek pažįstame žmonių, taip atrodančių?

 

Gimstamumo mažinimo politika vykdoma per kenksmingus maisto priedus, suvartojamus kartu su maistu, kurį valgome. Juk maistas yra statybinė medžiaga, kuria regeneruojame savo kūną. Kas septynerius metus virstame tuo, ką esame suvalgę.

 

Vien JAV per metus beveik milijonas žmonių miršta nuo vaistų poveikio. Nepriklausomai nuo to, ar liga pagydoma ar ne, kartu kenkia ir kitiems organams.

 

Mažinti žmonijos populiaciją padeda, pavyzdžiui, įvairios dantų pastos rūšys. Jose esantis fluoras ne tik tirpdo dantų emalę, bet ir kaip alkoholis slopina dvasingumą. Juk fluoro junginiai tirpdo stiklą.

 

Ne visiems žinoma, kad AIDS virusas buvo sukurtas naikinti „spalvotuosius“ ir homoseksualus. Juk labiausiai šis virusas paplitęs Afrikoje.

 

Visuose dabartiniuose skiepuose yra medžiagos, kuri, atliekant bandymus su žiurkėmis, parodė, kad mažina jų vislumą. Ši medžiaga moterims sukelia persileidimus. Tai veikia ir kaip psichologinis metodas. Moteris, patyrusi kelis persileidimus iš eilės, vėliau gali bijoti pastoti.

 

Daug pinigų turintys veikėjai manipuliuoja ir maisto pramone. Populiariuose gėrimuose, kurie tinka tik metalo paviršiui šveisti, yra fosforo rūgšties, kuri tirpdo kaulus ir dantis.

 

Visi šie veiksniai neigiamai atsiliepia moterų sveikatai ir didina galimybę nesusilaukti vaikų. Tokia politika vykdoma visame pasaulyje. Atėjusieji į valdžią arba turi taip pat tokiais tapti, arba nepritampa ir pasitraukia…

   

Kaip veikiami Kinijos valdžios atstovų likimai?

 

Visi žmonės yra vieni su kitais susiję. Mes visi esame Visatos dalis, o ji turi hologramos savybių. Holograma – tarsi trimatė nuotrauka, kurią sukarpius į daug mažų gabalėlių kiekvienas jų išlaikys ne atskirą nuotraukos dalį, bet bendrą pradinio vaizdo turinį. Taigi kiekviename Visatos taške yra informacija apie likusius pasaulio taškus. Tai tarsi tinklas. Todėl Visatoje susijęs ne tik žmogus su žmogumi, bet ir žmogus su gyvūnais, augalais, kitomis planetomis. Tokiu principu pagrįstas ir Kūrėjo visa apimantis Visatos matymas. Kūrėjas, stebėdamas vieną Visatos tašką, žino, kas dedasi likusiose pasaulio dalyse.

 

Informacija Visatoje sklinda ne šviesos greičiu, o akimirksniu. Mintis taip pat. Mintimis galima paveikti, nepaisant atstumo.

 

Kiekvieno mūsų gyvenimas yra tarsi jau nufilmuoti filmai, kurių yra be galo daug. Žmogus, priimdamas sprendimą, gali rinktis, kuriame filme „vaidinti“ arba, kitaip tariant, kuris filmas bus „parodytas“. Tai panašu į sniego griūties efektą. Vienas šūktelėjimas gali lemti, kad nuo kalno nukritęs sniego gabalėlis virs sniego griūtimi. Visa tai yra energoinformacinės sąveikos.

 

Iš bet kokios veiklos susikuria energoinformacinis darinys, kitaip dar vadinamas egregoras. Jis pradeda „gyventi“ savo gyvenimą ir turi tikslą – sukaupti kuo daugiau gyvybinės energijos bei nuolat ją papildyti.

 

Taigi egzistuoja ir negatyvus Kinijos valdžios egregoras, kuris maitinasi pasekėjų bei priešininkų energija, o kai juos „iščiulpia“ – atsikrato.

 

Kinijos valdžios atstovų likimai panašūs į mafijos veikėjų likimus: kurį laiką gerai gyvendami, vėliau jie nužudomi. Dažnai serga jų artimieji, paprastai silpniausieji – vaikai. Tai vyksta bumerango principu. Tokie žmonės sulauks atpildo jeigu ne šiame, tai kitame gyvenime.

   

Ar žmonės kada nors suvoks tai, kas yra slepiama?

 

Ilgą laiką buvo stengiamasi prislopinti žmogaus protą ir kiekvienu manipuliuoti. Pirmasis ir Antrasis pasauliniai karai vyko dėl to, kad tai buvo ekonomiškai naudinga. Be to, buvo siekiama pakeisti žmonių pasaulėžiūrą, pristabdyti sąmoningumo vystymąsi.

 

Manoma, kad po 2012 m. gruodžio 21-osios, kai baigsis majų kalendorius, gali įvykti kvantinis šuolis. Žmonės tampa vis labiau sąmoningesni, daugiau supranta. Gali nutikti ir taip, kad visi žmonės taps telepatais. Tą puikiai pagrindžia šimtosios beždžionės efektas. Per eksperimentą vienos salos beždžionės buvo šeriamos purvinais batatais. Tokie vaisiai girgždėdavo tarp dantų. Nežinia, ar batatą į vandenį netyčia įmetė beždžionė ar eksperimento dalyviai, bet gyvūnas suprato, kad nuplautas vaisius yra skanesnis. Tą patį pradėjo daryti ir maži beždžioniukai, o vėliau ir kitos beždžionės. Pastebėta, kad tuomet, kai apie 100 beždžionių jau žinojo, jog batatus reikia plauti, tada tą patį darė absoliučiai visos beždžionės. Maža to, jų pavyzdžiu pasekė ir kitose salose gyvenančios beždžionės, nors niekas joms to anksčiau nerodė. Šis reiškinys vadinamas automatiniu sąmonės šuoliu, arba archajiška sąmone. Tai tapo tarsi instinktu. Buvo viršyta kritinė žinojimo masė. Taigi, jeigu kritinė žmonių masė išmoks skaityti mintis, šį gebėjimą įgis visi žmonės. Tuomet vieniems nuo kitų nepavyks nieko nuslėpti.