Šio antradienio pavakarę 17.35 val. laidoje „Yra, kaip yra“, prostitute dirbančios merginos sugyventinis Darius kalbės, kad prostitucija turi būti legalizuota, kadangi visiems vyrams reikia nešvankybių – kad moterys juos paplaktų, pamuštų ar įgyvendintų kitas jų svajones. Tik tuomet vyras bus laimingas ir patenkintas savo gyvenimu.

 

vlcsnap-2017-11-14-10h54m51s57_1600x900

Dariaus draugė Diana sakys, kad prostitute ji dirba jau 6 metus. Merginos vaikystė nebuvo lengva – vos tik gimusios jos atsisakė mama, dalį vaikystės teko praleisti su tėčiu, o vėliau jos ir brolio gyvenimas pasuko į vaikų namus.

 

Būdama vos penkiolikos metų, Diana pirmą kartą pabandė narkotikus – parūkė heroino. Tuo metu ji gyveno su savo vaikinu, kuris vėliau atsidūrė kalėjime. Mergina mylimojo laukė gyvendama tabore, kur nuolatos vartojo narkotikus, o vėliau prostitute pradėjo dirbti stotyje. Pirmąsyk už pinigus parsidavė būdama septyniolikos.

 

Mergina atskleis, kad dirbant tokį darbą per dieną galima uždirbti ir 400 eurų. Dianai yra tekę teikti eskorto paslaugas Anglijoje, kur kiekvieną dieną už darbą gaudavo 400 svarų.

 

Diana su Dariumi susipažino kiek netikėtai. Vyras grįžęs iš Anglijos stotyje „susipažino“ su Diana. Merginai vyras sumokėjo 100 litų už naktį. Darius sako, kad tai buvo be galo smagi naktis, todėl jis merginą akimirksniu įsimylėjo.

 

Kitas laidos dalyvis – verslininkas Vitalijus. Vyras sako, kad jeigu būtų viešnamiai, viskas būtų paprasčiau, o ir merginomis būtų rūpinamasi labiau – jos nuolatos būtų prižiūrimos gydytojų. Be to, vyras sako, kad viešnamiuose galėtų vykti „sekso pamokėlės“, kur būtų mokoma apie meilės žaidimus.

 

Visą laidą žiūrėkite šią antradienio pavakarę 17 val. 35 min. per LNK.