„Ši garsenybė šiuo metu išgyvena didelę krizę, jam reikėtų susikrauti daiktus ir mėnesiui kur nors išvažiuoti. O šis turi rimtų sveikatos bėdų, todėl turi kuo greičiau susiimti, jei nori gyventi ilgiau. Ši dainininkė turi kaukę – ji apsimeta sėkminga, nors tokia nėra. Be to, ji gyvena vaizduotėje…“, – jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ už širmos besislepiančias žvaigždes apibūdins ekstrasensas, bioenergetikas Andrzej Kuczynski, įtrauktas į geriausiųjų Europos ekstrasensų dešimtuką, ir tapęs lietuviškojo ekstrasensų mūšio finalininku.

 

Valanda su Rūta

 

Spąstai žvaigždėms – taip galima būtų apibūdinti šio vakaro laidą. Grupė specialistų, tokių kaip ekstrasensas, veidotyrininkė, astrologas, chirologė, grafologas ir kiti, matantys tai, kas mums nematoma, akis į akį susidurs su Lietuvos garsenybėmis, ir atskleis iki šiol negirdėtas jų paslaptis.

 

Valanda su Rūta

 

Studijoje bus atliktas ir eksperimentas. Laidos svečių ir publikos akivaizdoje šokėjui Andriui Kandeliui ekstrasensas pasiūlė atlikti savotišką kūno ir proto perkrovimą – taip pat, kaip perkraunamas kompiuteris. Ir iš tiesų garsus šokėjas kelioms minutėms ekstrasenso Andžejaus rankose atsijungė taip, kad net nesuprato esąs studijoje.

 

Žiūrovai išvys ir ypatingus svečius iš Latvijos, Indijos, bei Estijos. Garsus vedų astrologas iš Indijos ArjunChakraborty papasakos, kas laukia 12 zodiako ženklų šiais metais, bei ką daryti, kad jie taptų sėkmingesni, o fenotipologas Markas Lučinas ne tik dainininkei Natalijai Bunkei, bet ir kiekvienai Lietuvos moteriai patars, į kokius vyrų veido bruožus žiūrėti renkantis ištikimą, šeimai atsidavusį vyrą, bei išvengti neištikimų plevėsų.

 

Pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – tai, ko iki šiol nežinojote, išgirsite apie aktorių Saulių Siparį, dainininkes Nataliją Bunkę, Liepą Mondeikaitę – Norkevičienę, Vitaliją Katunskytę, Donatą Gutauskienę – Laisvą, dainių Arvydą Vilčinską ir jo žmoną Rūtą, verslininką Žilviną Grigaitį ir šokėją Andrių Kandelį.

 

Gausybę patarimų išgirs ir kiekvienas žiūrovas jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. tik per LNK.