Aktorius ir laidų vedėjas Sigutis Jačėnas jau kurį laiką dingęs iš viešumos. „Aš jau devynerius metus gyvenu Klaipėdoje. Žinoma, atvažiuoju ir į Vilnių. Bet jeigu nesu matomas viešumoje, tai dar nereiškia, kad esu dingęs ar nieko neveikiu“, – sako žinomas vyras.

 

TV3_VIP_Sigutis_Jacenas

Išskirtinių kompaktinių plokštelių leidyba besiverčiantis, literatūrines popietes ir teatrinius renginius organizuojantis vyras kalbėdamas su TV3 laidos „VIP“ vedėjais Egle Kernagyte-Dambrauske ir Vaidu Baumila buvo nuoširdus. „Paskutinis mano firminis „skambuuuutis“ nuaidėjo jau prieš penkiolika metų… Tie, kurie tuomet buvo kūdikiai, jau vaikšto, jau paaugliai – ir vis tiek visi tą frazę prisimena ir nuolat kartoja“, – šį, antradienio, vakarą 20.30 val. TV3 žiūrovams pasakos S. Jačėnas.

 

Su šypsena prisiminęs laikus, kai teko dirbti kiemsargiu, kai kartu su kolegomis įkūrė „Keistuolių teatrą“, S. Jačėnas prabils ir apie tokį gyvenimo tarpsnį, kai buvo pasukęs į politiką: „Tai buvo prieš dešimtmetį. Tada ypač pajutau, kad esu tik sraigtelis tokioje sistemoje. Savo funkciją atlieki, tačiau daryti įtaką – visiškai negali. O kai tam mechanizmui kas nors trenkia į šoną, – leki šalin kartu su visais, ir nepriklausomai ar gerai savo darbą darei, ar ne. Ir visko net ir nežinojai…“

 

Išsamus, nuoširdus pokalbis su S. Jačėnu apie šlovės kainą ir žvaigždžių kultą Lietuvoje – jau šį, antradienio, vakarą 20.30 val. TV3 įžymybių naujienų laidoje „VIP“.

 

Įžymybių naujienos „VIP“ – antradieniais 20.30 val. per TV3!