Šią savaitę po ketverių metų pertraukos į televizijos ekranus grįžo ilgai lauktas kultinio serialo „Pasmerkti“ tęsinys „Pasmerkti IV“. Nors apie nusikalstamo pasaulio užkulisius pasakojančio serialo personažus žiūrovai dažniausiai pripratę matyti itin rimtus, jau rytoj, šeštadienį, aktoriai Josif Baliukevič ir Justinas Barkus bus visai kitokie.

 

pasviesintos be logo-0467 (Small) pasviesintos be logo-0477 (Small) pasviesintos be logo-0507 (Small)

 

 

Kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ aktoriai ne tik susikaus dėl pergalės, bet ir atskleis pikantiškas detales iš savo gyvenimo. Puikiai televizijos žiūrovams pažįstamas aktorius Josif Baliukevič seriale „Pasmerkti“ atlieka kontrabandininko Kuperio vaidmenį, o jo kuriamas personažas virtuvėje atsiduria išties retai.  Pats aktorius atviraus, kad realiame gyvenime yra kiek kitaip – jis maistą gamina su malonumu.

 

J. Baliukevič laidoje pasakos ne tik apie vaidmenį kultiniame seriale, bet ir pirmą kartą pasakos apie santykius su mylimąja, kurie – itin šilti. Pora dažnai kartu mėgaujasi ir aktoriaus pagamintu maistu, tačiau J. Baliukevič gamindamas turi nemažai pasistengti ir improvizuoti. „Aš manau, kad geriausiai man sekasi gaminti mėsą, o mano mylimoji yra vegetarė. Tenka ieškoti receptų, dabar jau pradedu mokytis gaminti žuvį“, – pasakos žinomas vyras.

 

pasviesintos be logo-0510 (Small) pasviesintos be logo-0511 (Small) pasviesintos be logo-0512 (Small) pasviesintos be logo-0523 (Small)

 

Sužavėti moteris aktoriui, panašu, sekasi ne tik realiame gyvenime, bet ir ekrane. J. Baliukevič tikins, kad vaidinti romantiškas scenas – visai nesudėtinga. „Man tai niekada nebuvo per daug sunku, nes man patinka moterys“, – juoksis serialo „Pasmerkti“ žvaigždė.

 

pasviesintos be logo-0534 (Small) pasviesintos be logo-0541 (Small) pasviesintos be logo-0557 (Small) pasviesintos be logo-0590 (Small) pasviesintos be logo-0619 (Small)

 

Aktoriaus konkurentu laidos „Virtuvės istorijos“ kulinarinėje kovoje šį kartą taps jo kolega ekrane, ilgametis bičiulis Justinas Barkus, kuris kultiniame seriale vaidiną apsaugininką Dariūnę. Tiesa, žinomas vyras žiūrovams atskleis, kad ir jo paties gyvenime netrūksta veiksmo, jis – karatė meistras. „Personažas labai rimtas, griežtas, o realiame gyvenime aš linksmesnių plaučių žmogus“, – laidos žiūrovams šypsodamasis pasakos J. Barkus.

 

pasviesintos be logo-0624 (Small) pasviesintos be logo-0634 (Small) pasviesintos be logo-0657 (Small) pasviesintos be logo-0694 (Small) pasviesintos be logo-0733 (Small)

 

Virtuvėje šeštadienio rytą užsimegs ne tik nuoširdūs ir linksmi pokalbiai, bet ir užvirs išties azartiška kulinarinė kova. J. Baliukevič su šefe Ilona Juciūtė-Čibirkiene išmaniojo dienos pietų restorano „ilunch“ virtuvėje Užgavėnių proga gamins blynų bokštelius su citrininiu kremu ir uogomis, o J. Barkus, padedamas „The Portobello ir „Grinius Grills virtuvės šefo Visvaldo Griniaus, gamins lietinius su rūkyta lašiša.

 

pasviesintos be logo-0758 (Small) pasviesintos be logo-0766 (Small) pasviesintos be logo-0769 (Small) pasviesintos be logo-0787 (Small) pasviesintos be logo-0803 (Small)

 

Kolegų kulinarinius sugebėjimus vertins aktorė Emilija Latėnaitė, kuri kultiniame seriale „Pasmerkti IV“ atlieka Kuperio sužadėtinės Santos vaidmenį. Tiesa, pati E. Latėnaitė atskleis virtuvėje apsilankanti retai ir maisto pati negaminanti, tačiau ragauti jai – vienas malonumas.

 

pasviesintos be logo-0832 (Small) pasviesintos be logo-0848 (Small) pasviesintos be logo-0864 (Small) pasviesintos be logo-0899 (Small) pasviesintos be logo-0910 (Small)

 

Kuris serialo „Pasmerkti IV“ aktorius yra geresnis kulinaras? Kokių linksmų istorijų papasakos daugiau nei du dešimtmečius draugystę puoselėjantys aktoriai? Apie visa tai ir dar daugiau jau rytoj laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

pasviesintos be logo-0926 (Small) pasviesintos be logo-0936 (Small) pasviesintos be logo-0940 (Small) pasviesintos be logo-0955 (Small) pasviesintos be logo-0964 (Small)

 

Šeštą sezoną skaičiuojančioje laidoje „Virtuvės istorijos“ vyksta azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų ir kolegų kovos. Laidos studijoje pagrindinio šeimos nariai ar kolegos rungiasi vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės-Čibirkienės ir grilių šefo ruošia skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau, TV3 žiūrovai sužinos kiekvieną šeštadienį pasirodančioje laidoje.

 

pasviesintos be logo-0965 (Small) pasviesintos be logo-0968 (Small) pasviesintos be logo-0980 (Small) pasviesintos be logo-0986 (Small) pasviesintos be logo-0992 (Small)

 

 „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

 

Nuotraukos: Lukari photo & cinema