„Norėčiau dar bent dviejų vaikų…”, – jau šį pirmadienio vakarą šiandien gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ papasakos Monika Šedžiuvienė. Tuo tarpu politikas ir verslininkas Andrius Šedžius prasitars, kad jau dabar galvoja parduoti verslą, ir visą laiką skirti politiko karjerai, bei šeimai. „Esu blogas tėvas, nes gimus Monikos ir mano sūnui, mažiau laiko skiriu kitiems vaikams. Kiek gi galima dirbti? Mano pirmieji vaikai labai greitai užaugo, o aš nė nepastebėjau, nes visą laiką labai daug dirbau. Nenoriu, kad ir su Gabrieliumi taip būtų. Nenoriu būti tėčiu, kuris tik dalyvaus suaugusių vaikų vestuvėse….“, – atviraus A. Šedžius.

 

Nuo_iki_Sedziai

Nuo_iki_Sedziai

 

Pora interviu davė savo naujuose namuose, pačiame Šiaulių centre. Netrukus 40-metį švęsiantis Andrius Šedžius, ir 16-a metų jaunesnė Monika bus itin atviri – devynių mėnesių bendras sūnus Gabrielius išgelbėjo jų santuoką. „Sūnus iš tiesų išgelbėjo mūsų santuoką, ir jeigu ne jis, galbūt… kas čia žino, kaip būtų buvę….“, – teigs Monika. „Monika labai norėjo vaikų, įsivaizduoju, kaip jai skaudu buvo, kai aš savaitgalius leisdavau su savo vaikais, mes eidavome į filmus, kavines. Įsivaizduoju koks jausmas buvo, ir manau, kad Gabrieliaus gimimas buvo mūsų santykių išgelbėjimas“, – pasakos A. Šedžius.

 

Nuo_iki_Sedziai Nuo_iki_Sedziai

 

Monikos ir Andriaus Šedžiu interviu jau šiandien, gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. per LNK.