Žmogus visą gyvenimą ieško atsakymų į jam svarbius klausimus, stengiasi numatyti savo likimo vingius. Todėl būrėjų ir astrologų dažniausiai teiraujamasi apie ateitį, šeimą, karjerą ir laimę. Vis dėlto atsakymus į kai kuriuos klausimus galima rasti patiems: santykiuose su aplinkiniais žmonėmis, Visatos siunčiamuose ženkluose, o pirmiausia – savyje.

 

Harmoningas pasaulis

Visų pirma, reikėtų suvokti paprastas tiesas. Tarkime, jums skirtas žmogus atsiras tik susiklosčius tam tikroms aplinkybėms ir pamils jus tokį, koks esate – su visomis dorybėmis ir ydomis. Laimingu tapsite tada, kai patys nuspręsite nebebūti nelaimingu. Neabejokite – jūsų gyvenimas tikrai pasikeis į gera, nes po sunkaus periodo visada ateina šviesus: juodo nebūna be balto, In negali egzistuoti be Jan, vyras negali gyventi be moters. Taip sutvertas pasaulis, tokia egzistencijos prasmė.

           

Pusiausvyra gamtoje

Gamtoje tarp kuriančių ir griaunančių jėgų irgi vyrauja pusiausvyra. Tai aiškiai galima pastebėti, patyrinėjus gyvūnų populiacijos kaitą. Pavyzdžiui, esant geroms oro sąlygoms, miškuose padaugėja graužikų ir žoliaėdžių, o kartu padidėja ir grobuonių populiacija, nes atsiranda daugiau maisto ir jį paprasčiau rasti. Oro sąlygoms pablogėjus, išlieka tik patys stipriausieji. Taip gamta natūralios atrankos būdu išlaiko pusiausvyrą tarp įvairių planetos gyvybės formų. Jai sutrikus, gali prasidėti įvairūs gamtiniai kataklizmai: vyrauti sausros arba potvyniai, šaltį keisti karštis ir pan. Kai gamta atkuria pusiausvyrą, viskas aprimsta, gyvenimas vėl ima tekėti įprasta vaga.

Pusiausvyros siekis yra užprogramuotas ir kiekviename iš mūsų. Žmogus nuolat ieško kito žmogaus – savo antrosios puselės, kuri jį papildytų. Savo energiją jis siunčia aplinkai, kuri vienaip ar kitaip reaguoja į gautus signalus. Pavyzdžiui, išsiskyrusi moteris ieško naujo draugo, tam skirdama daug jėgų. Paieškos dažniausiai prasideda artimoje aplinkoje, vėliau persikelia į internetą. Tačiau artimos sielos moteris niekaip negali surasti – nė vienas kandidatas nepateisina jos lūkesčių. Kas gi čia nutiko? Greičiausiai problema yra visai ne paieškos rezultatai, tiesiog pati moteris negali pamiršti buvusio sutuoktinio: dažnai apie jį mąsto, pyksta, jaučiasi nuskriausta. Taigi, pati to nesuprasdama, ji siunčia Visatai informaciją, kad yra ne viena – buvęs ryšys dar nenutrauktas, o jausmai priklauso buvusiajam. Šiuo laikotarpiu tikėtis sutikti naują partnerį labai sunku.

 

 

Pokyčiai gyvenime

Pitagoras nuliui savo numerologijoje priskiria ypatingą reikšmę, tai – Visatos arba Dievo simbolis. Nulis, pasak Pitagoro, tai niekas, o kartu ir viskas, tai – pradžia ir pabaiga. Šis skaičius simbolizuoja tobulą Visatą, jis yra praeities, dabarties ir ateities simbolis. Nulis išreiškia ir mūsų dvasinio pasaulio harmoniją: norint suprasti ir teisingai sudėlioti savąjį pasaulį, visų pirma reikėtų pradėti spręsti susikaupusias problemas, atkurti vidinę savo pusiausvyrą. Ką gi tai reiškia? Tai, jog pesimistines mintis būtina keisti optimistiškomis, pamiršti pyktį, bandyti į viską reaguoti ramiai. Kitaip tariant, subalansuoti savo elgesį, gyvenimą ir mintis. Bandant to pasiekti, derėtų išmokti taikiai gyventi su aplinkiniu pasauliu.

Pirmas žingsnis naujame kelyje – atsikratyti nenaudojamų, nereikalingų daiktų, blogų įpročių, liūdnų prisiminimų ir pakeisti neigiamai jus veikiančią aplinką. Be abejo, lengviausiai pertvarkyti įkyrėjusią buitį: padaryti buto, namo remontą, perstatyti baldus ar net pakeisti gyvenamąją vietą. Tai jums padės užsimiršti – visos mintys suksis apie buitinius darbus, tad nebus laiko varginantiems praeities prisiminimams. Taip pat ir nuovargis tars savo žodį – palengvins nemigo naktis. Visgi šios priemonės tik paviršutiniškos, daug svarbiau ir, kaip bebūtų gaila, sunkiau – padaryti savo vidinio pasaulio „kapitalinį remontą“. Šiam žingsniui ryžtasi ne kiekvienas, o tai trukdo atversti naują gyvenimo puslapį.

 

Ramybės linkėjimas

Biblijoje sakoma, kad Dievo vaiku taps tas, kas neš taiką ir ramybę. Todėl verčiant naują gyvenimo puslapį, pagrindinė jį lydinti frazė turėtų skambėti taip: „Pax vobis“. Išvertus iš lotynų kalbos, tai reiškia „ramybė jums“. Atrodo, jog tai paprasti žodžiai, bet iš tiesų jie turi magišką prasmę ir galingą teigiamos energijos jėgą. Ne veltui katalikų kunigai parapijiečius pasveikina žodžiais „ramybė jums“. Tą patį reiškia ir rytietiškas pasisveikinimas „salam, salem“. Šie žodžiai turi kelias reikšmes: pirmoji – tai prašymas Aukščiausiojo palaiminti, o antroji – žmogaus pareiškimas kitiems ir Pasauliui, kad jis atėjo su gerais ketinimais ir kad yra neatsiejama Visatos dalis. Toks žmogaus pasisveikinimas negali likti be atsako, kitaip būtų suardyta Pasaulio pusiausvyra.

Visiems puikiai žinomu judėjų pasisveikinimu „šalom“ taip pat linkima ramybės. Šis žodis turi net 17 reikšmių. Tai – sutikimas, ramybė, draugiškumas, gerumas, jėga, laimė, garbė, tvirtybė, harmonija, išbaigtumas, klestėjimas, tobulumas, priesaika, teisingumas, ištikimybė, pasiaukojimas ir laisvė. Šiuo visiškai trumpu pasisveikinimu senovės išminčiai sugebėjo išreikšti viską, ko žmogui labiausiai reikia. Išmokti atleisti patirtas nuoskaudas ir įžeidimus, įveikti savo išdidumą ir paprašyti atleidimo žmonių, kuriuos įskaudinai, gali prireikti viso gyvenimo. Tačiau šiuo keliu tikrai verta eiti, nes tik atsiprašius kitų, gyvenant taikiai su aplinkiniais, bus galima taikiai gyventi ir su savimi.

Kuo daugiau pykčio ir nuoskaudų „akmenėlių“ gulės jūsų širdyje, tuo sunkiau bus jų atsikratyti. Gyvendami praeitimi, kurdami miglotus ateities vaizdinius, neleidžiame įsivyrauti dabarčiai. Taigi norint gyventi visavertį gyvenimą, būtina nedelsiant atsikratyti šiuo „akmeniu po kaklu“, atleisti visiems ir pasakyti „ramybė jums“. Tik tada siela pajus ramybę, ir ateis puiki proga judėti į priekį, siekti naujų tikslų.

 

Džiaugsmo metas

Atsisakius senojo, pilno nuoskaudų gyvenimo, širdis ir protas tampa pajėgūs kurti naująjį. Jeigu kažko stipriai trokštate, padėkite svajonėms išsipildyti jas vizualizuodami. Pavyzdžiui, jei norite ištekėti, įsivaizduokite save laimingai besisukančią virtuvėje ir gaminančią mylimajam skanius pietus. Toks vaizdinių kūrimas į Visatą eina tam tikromis vibracijos formomis ir pritraukia panašias vibracijas, kurios gyvuoja apie 4 val., po to išnyksta. Jei vizualizacija nuolat atnaujinama, jos gyvavimo trukmė ilgėja. Taip galima susikurti visokeriopą gerovę. Taigi ketinimai, troškimai, tikėjimas ir pasiryžimas jiems pasiekti yra čia pat – prie „durų slenksčio“. Tereikia atpalaiduoti protą ir pritaikius vizualizacijos praktiką pasiekti savąjį tikslą.