Ką daryti, kai vyras niekaip neapsisprendžia – būti su žmona ar su meiluže? Asta sako trejus metus taikstėsi su vyro lakstymu pas kitą moterį, tačiau dabar kantrybė trūko – laikas baigti šią muilo operą! „Arba teisėta žmona, arba meilužė. Albertas turi pagaliau pasirinkti“, – „TV pagalbos“ narei Sandrai Žutautienei sakė nusivylusi žmona.

 

1 (Small)

 

 

Asta tvirtina, kad jiedu kartu su vyru negyvena. Nors susituokę jau seniai – prieš 15 metų, tačiau per tiek laiko pora nesugebėjo susikurti jokio būsto, kuriame galėtų kartu gyventi. Moteris mano, kad tai ir yra priežastis, dėl ko Albertas susirado meilužę.

 

2 (Small)

 

Asta gyvena mieste, o jos vyras – kaime pas savo tėvus. Ten jis ir pas savo meilužę Gitaną nulekia. „Aš nepykstu ant jo, noriu išsaugoti šeimą. Viskas dėl vaiko. Noriu, kad jis turėtų ir mamą, ir tėtį“, – sako moteris.

 

3 (Small)

 

Didžiausia Astos svajonė – gyventi kartu su savo vyru ir vaiku nuosavuose namuose. Tik ši svajonė per penkiolika santuokos metų kol kas neįgyvendinta. Vyras jėgas ir laiką ištaško meilužei, užuot ieškojęs šeimai namų. „Manau, visos mūsų bėdos išsispręstų, jei gyventume kaip normali šeima. Tada jam ir kitų nereikėtų“, – sakė Asta.

 

5 (Small)

 

Moteris prasitarė, kad Albertas jau bandė atsikratyti Gitanos, bet iš įpykusios meilužės vyras sulaukė grasinimų, kad jam blogai baigsis. „Kai aš su ja susitikau, ji šaukė, kad niekada nepaliks mano vyro, nes yra jį įsimylėjusi. Išvadinau ją paleistuve“, – prisiminė įskaudinta moteris.

 

Sandra Žutautienė ir Asta nutarė nuvykti pas Gitaną ir prieš filmavimo kameras priversti Albertą pasirinkti – teisėta žmona ar meilužė.

 

„TV pagalbos“ komandą pamačiusi Gitana iškart apsipylė ašaromis. „Mes dešimt metų kartu, visada labai gražiai sutarėm, jis mano vaikus myli. O aš myliu Albertą. Tai kodėl jis dabar mane taip skaudina“, – verkė moteris.

 

Išklausiusi abi moteris, Sandra negalėjo atsistebėti. „Tikrų tikriausias meilės trikampis. Viena moteris mieste, kita kaime. Su viena vieną savaitę, su kita – kitą savaitę. Ir taip metų metus. Abi moterys visą laiką žinojo viena apie kitą, tačiau Albertas sugebėjo kontroliuoti situaciją. Meilužei pripasakojo, kad su žmona gyvena dėl vaiko, žmonai pasakojo, kad su meiluže iš baimės. Mat ši grasina susidorojimu. Keisčiausia, kad moterys tomis pasakomis šventai tikėjo“, – pasakojo gelbėtoja.