Galingiausiais balsais pasaulį žavintis, daugiau nei 50 šalių rengiamas televizinis formatas „The Voice of…“ Lietuvoje filmuoja trečiąjį sezoną ir kviečia „Lietuvos balso“ fanus į dvikovų ir nokautų filmavimą rugpjūtį „Teatro arenoje“.

 

lietuvos balsas

„Čia spręsis mokytojų komandų likimas! Kurio mokytojo – Katažinos Nemycko, Ingos ir Arūno Valinskų, Donato Montvydo ar Merūno – mokiniai pasirodys geriausiai? O komandos sukomplektuotos itin konkurencingai! – intriguoja projekto prodiuseris Gediminas Jaunius. – Laukia ne tik puikūs, kokybiškos muzikos kupini koncertai, bet ir tikra emocijų jūra, kurias dar labiau pakaitins ir šiemet išliekanti didžioji intriga – vagystės. „Teatro arenoje“ susirinkusi publika pirmoji pamatys mokytojų gudrybes pasigrobiant į savo komandas tuos, kuriuos pražiopsojo aklųjų perklausų metu.“

 

„Lietuvos balso“ trečiojo sezono dvikovos bus filmuojamos rugpjūčio 4 ir 5 dienomis, nokautai – rugpjūčio 7-ąją 19 val. Bilietus įsigyti galima čia: http://www.ticketpro.lt/jnp/music/1344158-lietuvos-balsas.html, bilieto kaina – 19 litų, didesnėms grupėms, nei 10 asmenų taikoma speciali nuolaida. Perkant daugiau nei 30 bilietų, visai grupei dovanų speciali VIP ekskursija po „Lietuvos balso“ užkulisius ir… asmenukė su vienu iš mokytojų.

 

Ypač moderni, atnaujinta scena, galingiausia garso ir šviesų technika, net 13 visa fiksuosiančių kamerų ir daugiau nei 20 lokacijų – nuo pagrindinės filmavimo aikštelės iki poilsio kambarių ir kiemelio mokytojams – visa „Teatro arena“ tapo „Lietuvos balso“ arena. Prie šio projekto šiemet dirba daugiau nei 300 pramogų ir televizijos verslo profesionalų.