Per Lietuvą ritantis muzikinių projektų bangai, jai abejingi nelieka ir scenos profesionalai. „Visada tikėkitės mūsų dėmesio. Jei matot Radistus, reiškia, mes jus stebim ir niekada negalit žinot, kur įdėsim“, – juokėsi muzikinio antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ vedėjas Rolandas Mackevičius.

 

Gabrielė Užkurytė (Small)

 

Dar atrankų laidose sužibėjusi Gabrielė Užkurytė – septyniolikmetė vilnietė, kuriai sudainavus GJan dainą Rolandas nedvėjodamas pasiūlė drauge įrašyti laidą. „Jonas Nainys sureagavo kitaip – jis ramesnis. Vis dėlto, jau seniai norime sukurti „Radistai Records“ ir ieškoti jaunų profesionalų į savo komandą. Pamatęs Gabrielę supratau, kad ji gali būti vienas tų žmonių“, – planus atskleidė R.Mackevičius.

 

Gabrielė Užkurytė_MVK (Small)

 

„Tokie muzikiniai šou gali tapti neįtikėtinu tramplinu į ateitį. Jei matome, kad žmogus turi charizmą ir norą, nesustoja kurti, nestokoja kūrybinės energijos, žinoki, kad mes jus stebim. Gali būti, kad iš 20 pasiūlymų galiausiai rasime vieną aukso grynuolį, bet ar viskas baigsis daina, albumu, o gal viso gyvenimo karjera – tai priklauso tik nuo paties atlikėjo“, – intrigavo Radistas.

 

Jonas Nainys (Small)

 

Pati Gabrielė po pasirodymo neslėpė savo emocijų. „Šiek tiek dar drebu. Dabar auga noras nugalėti, suprantu, kad pakliuvau – man parodžius tokį pasitikėjimą dabar negaliu nuvilti, privalėsiu stengtis ir dirbti, kad įrodyčiau esanti verta pirmosios reakcijos“, – atviravo septyniolikmetė, sužavėjusi komisiją bei vedėjus.

 

Rolandas Mackevičius ir Inga Jankauskaite (Small)

 

Antrasis Gabrielės pasirodymas ir tolimesnis dalyvių kelias link superfinalo – jau sekmadienį 19.30 val. muzikiniame antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ per LNK!