„Kaip jaučiuosi po pirmosios laidos? Kaip po teatro premjeros: vaidmuo jau yra, bet jis dar nesukurtas iki galo, dar daug ką galima tobulinti, keisti. Bet iš esmės esu patenkinta“, – prisipažino „Lietuvos ryto“ televizijos naujosios laidos „Muzikiniai sveikinimai“ vedėja, legendinė aktorė Vaiva Mainelytė.

 

LR_Mainelyte

 

Aktorė prieš pirmą filmavimą labai jaudinosi, iš vakaro vis skaitė ir skaitė tekstus, o atsikėlusi šeštą ryto pasidarė šukuoseną, kurią grimuotojos… visiškai pakeitė. Jos paprašė laidos vedėjos daugiau nevargti ir verčiau išsimiegoti – viską padarysiančios grimo kambaryje. „Visa komanda dirbo labai gerai ir geranoriškai, palaikė mane, drąsino, operatoriai vis pajuokaudavo. Jie yra mano mylimiausi žmonės visuose filmavimuose nuo pirmųjų dienų kine. Juk nuo operatoriaus labiausiai priklauso, kaip aktorius atrodys kadre“, – įspūdžiais po filmavimo dalijosi Vaiva Mainelytė.

 

Mainelytė_ Muzikiniai sveikinimai

 

Aktorė neslepia, kad jai ši patirtis labai nauja ir įdomi: „Po laidos kitą dieną vėl  pažiūrėjau „Muzikinius sveikinimus“ internete. Džiaugiuosi, kad galėjau susipažinti su nauja veikla ir darbo specifika. Manau, tokioje laidoje svarbiausia yra nuoširdumas. Turiu skaitydama sveikinimus daryti tai nuoširdžiai, lyg sveikinčiau artimą, mylimą žmogų. Juk esu filmuojama stambiu planu, todėl bet koks nenuoširdumas ar minties nukrypimas  iškart pasimatytų. Bandau pagal sveikinimo tekstą įsivaizduoti žmogų, kuriam jis skirtas, pasižiūriu į nuotrauką. Tikiuosi, man pavyks kiekvieną kartą vis geriau.“

 

MS_Mainelytė_gėlės

 

Po pirmosios laidos skambino pažįstami, giminės, gyrė ir drąsino mylimą aktorę. „Sesuo papasakojo, kad ją net turgelyje kažkokia moteris atsivijo ir pasakė, kad matė mane, kad labai patiko laida, muzika. Sulaukiau komplimentų ir iš savo daktarės už dikciją, draugai sveikino su nauja laida. Tikiuosi, jie yra nuoširdūs, o aš pasistengsiu vis geriau įsijausti į šį amplua, suprantu, kad pirmas kartas visada sunkiausias, neretai yra kaip tas banalusis pirmas blynas. Tikiu, kad ateity viskas bus tik dar geriau. Juk nuoširdžiai pasveikinti net ir nepažįstamą žmogų žmogiškąja prasme nėra sudėtinga, ypač pasitelkus aktorinę vaizduotę“, – juokiasi Vaiva Mainelytė.

 

“Muzikinius sveikinimus” žiūrėkite šeštadieniais 19:00 per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.