Septyni gyvenime matantys drąsuoliai ir šeši neregiai įžengė į tamsos namus, kuriuose aklinoje tamsoje bandys išgyventi net dešimt savaičių. Šių trylikos žmonių gyvenimą visą parą stebės ir internetu transliuos net 19 naktinio matymo kamerų. Pirmieji jų įspūdžiai – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK eteryje prasidėsiančiame realybės šou-eksperimente „Tamsoje“.

 

Tamsoje001 (Small)

 

„Regėjimo netekau prieš ketverius metus. Pirma, mane aplankė depresija. Net devynis mėnesius aš nieko daugiau neveikiau, tik gulėjau lovoje ir žiūrėjau į lubas. Tačiau vieną dieną tarsi kažkas suveikė mano galvoje ir aš supratau, kad jei aš pats nenorėsiu gyventi, niekas už mane to nepadarys“, – kitiems tamsoje atsidūrusiems matantiesiems pasakos vienas dalyvių vilnietis Sigitas. Jo pagalba grožio konkursų dalyvei Audronei pasirodys neįkainojama – žiūrovai jau pirmoje laidoje taps užgimstančios draugystės liudininkais.

 

Tamsoje001 tamsoje002 (Small)

 

Tačiau ne visų pirmosios valandos aklinoje tamsoje bus tokios pozityvios. Gražuolė klaipėdietė Dovilė, sunkiaatlečio olimpiečio A. Didžbalio mergina, nuo slegiančios tamsos palūžo pati pirmoji. Taip tamsoje nuriedėjo pirmosios ašaros, kurias pamatė tik realybės šou-eksperimento kameros.

 

Tamsoje003 (Small) Tamsoje004 (Small)

 

„Niekas negalėjo pasiruošti ir net įsivaizduoti, kaip čia bus tamsu. Man labai sunku – gyvenime nepriklausoma, čia aš turiu prašyti mūsų mokytojų pagalbos net norėdama įsipilti vandens ar nulipti žemyn laiptais. Čia didžiulė garsų kakofonija – visi kalba, nori surasti vienas kitą, nenori išnykti tamsoje. Didžiulis chaosas, kurio epicentre aš“, – skaudžiai liedama ašaras kalbėjo Dovilė.

 

Tamsoje005 (Small) Tamsoje006 (Small)

 

Jau pirmąją šou dieną paaiškėjo, kad šeši neregiai ir silpnaregiai šią savaitę turės rinktis iš septynių matančiųjų dalyvių. Tai reiškia, kad jau labai greitai, vienam iš dalyvių gali tekti palikti ne tik tamsą, bet ir projektą.

 

Tamsoje007 (Small) Tamsoje008 (Small)

 

Kaip aklieji mokytojai rinksis savo komandos draugą? Koks bus pirmasis mūsų dalyvių rytas aklinoje tamsoje? Kas padės Dovilei nusišluostyti ašaras ir kas taps pirmaisiais „Tamsoje“ lyderiais? Visus atsakymus sužinosite jau pirmoje realybės šou-eksperimento „Tamsoje“ laidoje jau šį pirmadienio vakarą 20 val.

 

Tamsoje009 (Small) Tamsoje010 (Small)

 

LNK nuo pirmadienio iki ketvirtadienio bus transliuojami dalyvių gyvenimo dienoraščiai, o kiekvieną sekmadienį 19.30 tiesioginiame eteryje vyks savaitės finalas. Realybės šou-eksperimento „Tamsoje“ dalyvių gyvenimą 24 val. per parą bus galima stebėti tiesiogiai internetu puslapyje lnk.lt.