„Eurovizijos atrankose karjerą pradėjusi 17 – metė atlikėja Paula Valentaitė vėl ruošiasi nustebinti gerbėjus ir jau šį penktadienį pristatys naujausiausią savo kūrybos dainą So Fine. Antrasis singlas pasirodys kartu su muzikiniu klipu, kuriame įsiamžino ir radijo stoties ZIP FM laidų vedėjas bei redaktorius Ignas Lelys.

 

DSC02233 (Small)

Jau šį penktadienį viena jauniausių ir perspektyviausių šalies atlikėjų pristatys antrąjį savo kūrybos singlą, po „Eurovizijos“ atrankose gausybės dėmesio ir komplimentų sulaukusio kūrinio „Let U Go“.

 

„Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankose įgavau ne tik daug patirties, tačiau ir pasitikėjimo savo kūryba, tačiau noriu kurti tik kokybišką muziką – o tai reikalauja daug pastangų ir laiko, todėl naujos dainos kūrybos procesas užtruko. Labai laukiu akimirkos, kuomet galėsiu tuo pasidalyti su klausytojais bei sulaukti jų įvertinimo. Prie naujojo singlo kūrybos praleidau daug laiko, tikiu, kad su muzikos prodiuseriu Gyčiu Valicku – Echoes atradome geriausią jo skambesį“ – tikisi Paula.

 

Kūriniui atlikėja su komanda nusprendė sukurti ir vaizdo klipą, kurio realizavimui pasrinko kūrybos namus „FAST FOCUS“.

 

„FAST FOCUS“ vaizdo klipų prodiuseris Juozapas Mikulėnas teigia, kad „Šio vaizdo klipo filmavimas – įdomi patirtis. Su komanda stengėmės, kad prie itin modernaus kūrinio pabrėžtume ir jaunatviškumą, o tam panaudojome daug žaismingų rekvizitų ir gausybę filmavimo dublių. Paula ir Ignas puikiai susidorojo su užduotimis ir kameros reikalavimais.“ – sakė Juozapas.

 

Vaizdo klipo filmavime netrūko ne tik Paulos ir Igno juoko, tačiau ir gausybės panaudotų rekvizitų bei „purvinų” scenų, kurios pareikalavo ne kartą perdaryti grimą.

 

„Man tai pirmasis muzikinis klipas, kuriame teko filmuotis. Neslėpsiu – ši patirtis buvo tikrai smagi. Sutikau įsiamžinti, nes labai žaviuosi Paulos kūryba ir jos muzikiniu skoniu, viliuosi, kad rezultatas džiugins visus“ – atviravo Ignas Lelys.

 

Atlikėja Paula Valentaitė naująją dainą „So Fine“ pristatys jau šį penktadienį.

 

Kūrinio „So Fine“ filmavimo užkulisiai:

 

DSC02236 (Small) DSC02317 (Small) DSC02340 (Small) DSC02369 (Small) DSC02399 (Small) DSC02460 (Small) DSC02480 (Small) DSC02594 (Small) DSC02721 (Small)

 

Nuotraukos: FAST FOCUS