Visi mes esame susiję, visi esame Vienis. Tokia yra pagrindinė šios pasaulinės vienybės dienos skleidžiama mintis viso pasaulio žmonėms.

 

vienybė

Pasak socialinių mokslų kolegijos (SMK) direktorės Gabijos Skučaitės, nors dabar labai paplitusios pilietiškumo ir nacionalizmo puoselėjimo ideologinės nuostatos, tačiau pažvelgę giliau suprastume, kad vis dėlto labai dažnai jos tarnauja tam tikrų valdžios ir galios grupių interesams. Kai pasaulio geopolitinis žemėlapis keičiasi itin sparčiai, o valstybes skiriančios demarkacinės linijos perbraižomos metai iš metų, iš tiesų vienintelis ir tikras mus visus vienijantis ir per amžius nekintantis vieningumas yra buvimas žmonėmis. Ši humaniška vertybinė nuostata yra kertinė pasaulinės vienybės dienos idėja.

 

Minint šią dieną žmonės skatinami suvokti savo žmogiškąją tapatybę ir mūsų visų nedalomą vienybę kaip pagrindinę realybę. Laikas pradėti formuoti kolektyvinę sąmonę ir suvokimą, kad esame susiję kaip globali bendruomenė ir visuomenė, kuri gali turėti vieningas vertybes ir prioritetus.

 

„Pasaulinės vienybės dienos tikslas – tyrinėti mūsų kaip žmonijos sąsajas ir diskutuoti apie naujas dvasines prasmes, lyderystės vizijas, sveikatos apsaugą, medijų vaidmenį, pramogas ir daugelį kitų aktualių visuomenės raidai temų. Visi pasaulio žmonės kviečiami prisijungti prie diskusijų ir išgirsti, ką žymiausi pasaulio dvasiniai lyderiai, knygų autoriai mano šiomis temomis. Jie skatina susijungti visus žemės gyventojus, siekiant vieningumo, bendro supratimo, visuotinio sąmoningumo ir bendromis jėgomis organizuoja globalų Vienybės forumą“,– sakė socialinių mokslų kolegijos (SMK) direktorė Gabija Skučaitė.

 

Atviras ir nemokamas visiems „Globalus vienybės forumas“ (angl. „Global Oneness Summit“) bus transliuojamas tiesiogiai internetu. Prisijungti ir klausytis pranešimų kviečiami visi, kurie nori dalyvauti diskusijoje apie naują visuotinę sąmonę, kuri pakeis mūsų planetą ir tai, kaip mes gyvensime ateityje.

 

Prisijungti ir dalyvauti galima šioje platformoje https://globalonenesssummit.org

 

Forumas prasideda spalio 24 d. 18.00 val. Lietuvos laiku.