Milijonierius Kauno verslininkas Ugnius Kiguolis nuo šiol save gali vadinti dvarininku. Neseniai jis aukcione nusipirko kadaise garsiems bajorams Tiškevičiams priklausiusį Lentvario dvarą. Vis dėlto, Ugnius neslepia, nepaisant sėkmingo verslo, pastarieji treji metai jam buvo itin sunkūs. Milijonierių po 14 metų santuokos paliko jo žmona Jurgita Kiguolė, maža to, neseniai Ugnius patyrė akistatą su mirtimi, kai Palangoje į jo prabangų „Ferrari“ atsitrenkė kitas automobilis.

 

Nuo... Iki...

 

Šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK laidoje „Nuo… Iki…“  verslininkas Ugnius Kiguolis atskleis, kad po itin sudėtingų trejų metų panoro apsilankyti pas Lietuvoje viešinčią garsią ekstrasensę Alą Rotter. Jis Alai turėjo daugybę klausimų apie žlugusią santuoką, apie meilę, šeimą, verslą, pinigus bei jo laukiančią ateitį.

 

Nuo... Iki...

 

Ala gimė Baškirijoje, tačiau dabar gyvena ir dirba Vokietijoje. Ekstrasensė savo galias pajuto dar vaikystėje, tačiau išgarsėjo sudalyvavusi garsiame Rusijos televizijos šou „Ekstrasensų mūšis“. Jos klientai – aukščiausio rango Rusijos politikai, verslininkai, milijonieriai ir netgi Europos karališkųjų šeimų atstovai.

 

Nuo... Iki...

 

Ugnius ekstrasensės klausė, ar pas jį sugrįš buvusi žmona Jurgita. Verslininkas neslepia -  skyrybos po 14 metų santuokos jam buvo labai skaudžios. Iš pradžių verslininkas netgi nesutiko pasirašyti skyrybų dokumentų, kuriuos pirmoji pateikė buvusi Ugniaus žmona. Vis dėlto, ekstrasensė Ugniui daug vilčių nesuteikė: „Jūs jai nieko nežadate, bet norite, kad ji pas jus sugrįžtų. Aš matau, kad jūsų santykiai yra blogi, jūs kariaujate.”

 

Išgirdęs netikėtus Alos atsakymus, Ugnius sakė, kad jam ir be žmonos gyventi gera. „Kol kas man labai gera gyventi vienam, niekas man netrukdo, niekas nekamantinėja, namai tylūs ir ramūs“, – pasakoja verslininkas. Tačiau jis neslepia, kartais šeimos, šilumos ir gražių santykių jam pritrūksta. Vis dėlto, Ugniaus reikalavimai būsimai žmonai yra dideli – rami, nepavydi, protinga, nepykstanti dėl vakarėlių, nepriekaištaujanti dėl negrįžimo namo ir būtinai natūralaus grožio.

 

Verslininkas tikino, kad pastaruoju metu yra nusivylęs lietuvaitėmis. Esą daugelis jo bičiulių žmonų ieško Baltarusijoje ar Ukrainoje, kur moterys daug mielesnės, širdingesnės ir rūpestingesnės. „Keisti laikai atėjo. Lietuvės dairosi į ispanus, italus, netgi į arabus musulmonus, o mes, lietuviai vyrai, dairomės į ruses“, – juokiasi Ugnius ir tikina, kad galbūt būsimos žmonos važiuos ieškoti į Ukrainą.