Visų širdis pakerėjusiame muzikiniame BTV šou „Muzikinė kaukė”  jos dalyviai virsta garsiais Lietuvos ir pasaulinio lygio artistais. Šį kartą žiūrovai laidoje pamatys daug įspūdingų ir kokybiškų muzikinių pasirodymų.

 

_DSC1877_1600x1068

 

„Muzikinės kaukės” dalyvis Audrius Janonis priėmė šou rengėjų iššūkį ir įkūnijo patį Radži. „Smagu buvo įkūnyti komisijos narį. Žinoma, rizikinga, kas būtų, jei butų nepatikę?” – linksmai kalbėjo Audrius.

 

_DSC1883_1600x1068

 

Pasirodymui Audrius Janonis ruošėsi visą savaitę. Repetavo, stebėjo dainininko Radžio koncertų medžiagą. „Stengiausi perprasti ne tik balso tembrą, bet ir Radžio judesių manieras”.

 

_DSC1890_1600x1068

 

„Muzikinės kaukės” komisijos narys Radži viso pasirodymo metu  dainavo kartu su dalyviu.

 

„Pasirodymas man labai patiko ir nudžiugino. Prisiminiau savo pirmuosius žingsnius į didžiąją sceną. Audrius išties mane nustebino ir sugrąžino į praeitį” – kalbėjo Radži.

 

Nuotaikingą Audriaus Janonio pasirodymą pamatysi jau šį šeštadienį 19.30 val. per BTV.

 

Žiūrovus stebins ir kitų dalyvių pasirodymai. Romantiškai nusiteikusi Vaida Genytė atliks Nijolės Ščiukaitės numerį, o Vilius Tarasovas sudrebins visą filmavimo salę įkūnydamas Robbie Williamsą. It kabarete žiūrovai pasijus Inetos Stasiulytės pasirodymo metu – ji pavirs Liza Minnelli. Martynas Kavaliauskas taps vienu geidžiamiausių pasaulio vyru Justinu Timberlake’u. Rūta Žibaitytė labai jaudinosi prieš pasirodymą, kadangi ruošėsi įkūnyti savo kolegę Violetą Tarasovienę.  „Muzikinės kaukės” dalyvė Karina Krysko pasirodys su Jūratės Miliauskaitės numeriu. Jokūbas Bareikis pūs trimitą ir taps Louis Armstrongu. Violeta Tarasovienė pavirs trumpaplauke Annie Lennox, o Donatas Čižauskas įkūnys estradinės muzikos numylėtinį Vytautą Šiškauską.