Ponia Rasa Makauskaitė prieš metus atrodė visai kitaip, nei yra dabar. Moteris per metus sugebėjo atsikratyti daugiau kaip pusės šimto kilogramų svorio.

 

rasa1

 

„Nebegalėjau į save žiūrėti. Kada atvaizdas nuotraukoje mane gąsdino, pagalvojau, kad negaliu ten būti aš. Neįsivaizdavau tokios savęs visą likusį gyvenimą“, – laidoje KK2 šį antradienio vakarą 19.30 val. per LNK kalbės moteris.

 

R. Makauskaitė – alytiškė draudimo kompanijos darbuotoja. Moteriai darbas sekėsi neblogai, tačiau bėda – buvo sunku judėti, kadangi ji svėrė net 132 kilogramus. Rasa pripažįsta, kad mėgdavo sočiai pavalgyti.

 

„Tarkim, šiandien aš verdu cepelinus, tai ryte suvalgau 3, praeina pora valandų – dar tris, tada dar tris. Taip į dieną susidarydavo ir 12 cepelinų. Tikrai daug. Kitą dieną kaip ir turėtum jaustis apsunkus, o aš atsikėlus dar pasišildau cepelinus ir toliau juos valgau“, – sakė moteris.

 

rasa2

 

„Aplinkinių žvilgsniai… Man į akis taip niekas ir nesakydavo, kad aš stora. Mama gal tik pabardavo, sakydavo: „Pasižiūrėk, kaip tu atrodai“. O va dabar, kai pakalbu su draugėmis, jos tarpusavyje kalbėdavosi, bet man kažkaip nesakydavo, kad va, į ką jau, Rasa, pavirtai“, – laidoje KK2 pasakos moteris.

 

Rasa namuose neturėjo svarstyklių, nenežinojo savo svorio, tik matė savo atvaizdą veidrodyje. Tačiau kai moteris užlipo ant svarstyklių – vos nenualpo.

 

„Pasisvėriau ir pamačiau – 132 kilogramai. Tas mane labai stipriai išgąsdino. Nepatikėjau, nulipau, vėl užlipau, maniau, kad svarstyklės negeros, nes realiai negaliu tiek sverti. Bet supratau, kad svarstyklės nemeluoja“, – pasakojo R. Makauskaitė.

 

Kai Rasa suprato, kad sveria per daug, nusprendė laikytis dietos. Atsisakė saldumynų, ir riebaus maisto. Rezultatas – neteko 59 kilogramų per metus. Dabar Rasa sveria tik 73 kilogramus.

 

Visą Rasos istoriją žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.