Intensyvesnių, galingesnių orgazmų paslaptis slypi priekinėje makšties sienelės dalyje, esančioje už keleto centimetrų nuo makšties prieangio. Nedidelis audinių plotelis seksualiai susijaudinus patinsta ir padidėja. Ne visi tiki, kad egzistuoja šis taškas, tačiau tie, kurie tiki – gali mėgautis neapsakomu malonumu. Juk visada geriau tikėti, o ne netikėti?

 

Apie paslaptingąjį G tašką sklando daugybė mitų. Vieni jį vadina meilės mygtuku, kuris neva visoms moterims suteikia vienodai stiprų orgazmą. Iš tiesų moters anatomija ir psichologija nėra identiškos, todėl ir orgazmas negali būti toks pat.

 

Šią galingą erogeninę zoną 1950 metais pirmą kartą aprašė vokiečių gydytojas Ernstas Grafenbergas. Tačiau mokslininkai iki šiol nėra tikri, ar egzistuoja šis taškas, nors buvo apklausta šimtai moterų. Joks ginekologas operacijos metu nėra aptikęs pakitimų makšties sienelėje, kurie galėtų būti vadinami G tašku. Galbūt tyrimai nebuvo pakankamai išsamūs arba rezultatai buvo prieštaringi, kad aiškaus atsakymo nėra? Pastebėta, kad G taško stimuliavimas veikia kaip vaistai nuo skausmo.

 

Moterų G taškas anatominiu požiūriu nėra vienodas. Vienos moterys gali turėti slyvos, kitos – spuogelio ar gauburėlio formos erogeninę zoną. G taškas išryškėja tik tada, kai moteris yra seksualiai susijaudinusi.

 

Daugelis seksologų moterų G tašką lygina su stipria vyrų erogenine zona – prostata. Teigiama, kad stimuliuojant ir kitaip jaudinant šiuos taškus patiriamas panašus orgazmas.

 

Kokios sekso pozos tinkamiausios, kad būtų stimuliuojamas G taškas? Didžiausią malonumą turėtų sukelti pozos, kai moteris ant viršaus, užkėlusi kojas ant vyro pečių arba šuniukų poza.

 

Kartais moterys taip įtiki G taško egzistavimu, kad kiekvieną lytinį aktą paverčia įnirtingu jo ieškojimu. Neradusios jos labai nusivilia, ima nebepasitikėti savo moteriškumu ir apskritai gebėjimu patirti orgazmą. Tačiau moterys gali patirti ne vienos rūšies orgazmą, kurie yra neprastesni nei toji malonumo banga, užslenkanti pakankamai įaudrinus mistiškąjį G tašką.