Jau sekmadienį LNK eteryje įvyks grandiozinė antrininkų superšou „Mes vieno kraujo“ antrojo sezono premjera. Jo dalyviai – tiek žinomi Lietuvos atlikėjai, tiek dar neatrasti talentai, kurių tikslas – kuo įtikinamiau įsikūnyti į pasaulio ar Lietuvos scenos žvaigždes. Prieš komisiją stos įvairiausių profesijų ir užsiėmimų žmonės. Kai kuriems jų, kaip kaunietei Gabrielei, scena – tik dar viena galimybė gauti papildomą dozę adrenalino.

 

Mes vieno kraujo_G_Vaitekunaite (Small)

 

VGTU verslo finansų studentė Gabrielė atskleidžia, kad ji turi dvi labai skirtingas puses. „Užsiimu ekstremaliu sportu. Mėgstu snieglentes, kartingus, krepšinį, futbolą, slidinėju, esu Lietuvos karatė čempionato 3 vietos nugalėtoja, turiu geltoną diržą… Iš kitos pusės – dar nuo mokyklos vedu renginius, vaidinu, dainuoju. Tai – mano varikliukai“, – sako mergina.

 

Mes vieno kraujo_Gabriele Vaitekūnaitė (Small)

 

Gabrielė teigia, kad jai gyvenime būtinai reikia adrenalino. „Jo pasikraunu ir sportuodama, ir lipdama ant scenos. Tai – visai kitokia patirtis, nesusijusi su baime nusilaužti koją. Čia bijau, kad paslysiu vokaliai, koją pakiš susijaudinimas… Gyvenimas, jei nepatekčiau į kitą etapą, žinoma, nesibaigia, bet manau, kad mėginti perlipti per save retkarčiais reikia kiekvienam“, – pasakojo studentė.

 

MVK_Gabrielė Vaitekūnaitė (Small)

 

„Labai sergu už žmones, kurie eina prieš taisykles. Žinoma, laužyti reikia ne įstatymus, o nusistovėjusias normas. Nejau mergina negali kovoti, būti stipri ir sporte nušluostyti nosis vyrams? Siekiu įrodyti, kad kiekvienas žmogus gali būti visapusiškas ir įdomus“, – atskleidė ekstremalė.

 

Gabrielės pasirodymą ir pirmąją antrojo „Mes vieno kraujo“ laidą išvysite jau šį sekmadienį – šį sekmadienį 19.30 val. per LNK!