LNK realybės šou – eksperimente su kiekviena savaite mažėja dalyvių – neregių, silpnaregių ir realiame pasaulyje matančių drąsuolių, kurie užsidarę nuo išorinio pasaulio ir gyvendami visiškoje tamsoje kovoja dėl 20 tūkstančių eurų prizo. Sekmadienio vakarą su projektu atsisveikino silpnaregė Oksana ir Europos čempiono Aurimo Didžbalio mylimoji Dovilė.

 

Dovile_800x1200

Tiesioginio LNK eterio metu šios merginos surinko mažiau žiūrovų balsų ir pralaimėjo konkurentams – neregiui Andžėjui ir sporto treneriui Gintarui. Į šou įsiliejo ir nauja dalyvė – taksi dispečerė Donata.

 

Tiesioginėje išlikimo kovoje dalyviai vėl susiskirstė naujomis poromis. Regintieji vėl turės naujuosius savo mentorius, su kuriais šią savaitę kovos tamsos žaidime. Tačiau ne visi. Du regintys realybės šou dalyviai, gražuolis Tadas ir rokerė Simona, nuolat kelia nepasitenkinimą – neva neregiai projekte jaučiasi pranašesni, per daug vadovauja, neva jie galėtų apsieiti ir be jų. Abu jie turės atsakyti už savo žodžius – žaidime nuo šiol dalyvaus kaip pora, be jokios neregių ir silpnaregių pagalbos.

 

Jei likę eksperimento dalyviai pirmadienį vėl nubudo visiškoje tamsoje, šou palikusi Dovilė nuo pat ankstyvo ryto jau gali mėgautis šviesaus gyvenimo dovanomis. „Pirmadienio rytas, o aš jau prie jūros, deginuosi. Akys dar šiek tiek jautrios, viskas atrodo labai ryšku, spalvos ryškesnės nei anksčiau. Jausmas – nerealus”, – sako 23-ejų Dovilė, mėnesį išbuvusi be šviesos.

 

„Tamsoje niekada nesijaučiau blogai, išskyrus pirmąsias kelias dienas. Po to pripratau – vaizduotė labai aiškiai nusipiešė tų namų žemėlapį ir keblumų nebuvo. Sunkiausia šiame projekte buvo išmokti būti naujos šeimos dalimi. Ten žmonės – tarsi šeima, prie kurios man, ko gero, nepavyko pritapti”, – sako Dovilė, kurios liūdesį iškritus iš šou pakeitė džiaugsmas vėl apkabinus artimuosius.

 

„Esminis dalykas, kurį man suteikė šis projektas – aš suvokiau, kokius mylinčius artimuosius turiu. Iki šou nežinojau, nepagalvodavau, kaip stipriai jie mane myli, palaiko ir išgyvena dėl manęs. O dabar man atsivėrė akys”, – džiaugiasi klaipėdietė.

 

Realybės šou-eksperimentas „Tamsoje“ – jau šį pirmadienio vakarą 21 val.