Viskas, kas yra aplinkui – tai energija. Kiekvienas žmogus – tai tam tikros energijos nešėjas. Nuo jos priklauso asmeninė sėkmė, patrauklumas, darna ir t. t. Ji atlieka labai svarbų vaidmenį, bendraujant su kitais žmonėmis. Kuo stipresnė iš vidaus sklindanti žmogaus energetika, tuo patrauklesnis ir įdomesnis asmuo kitiems.

 

energija

Įdomu, kad į muzikantų, atliekančių klasikinės muzikos kūrinius, susirenka minios tokio žanro mėgėjų su dideliu entuziazmu. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad nesvarbu, kas atlieka Bacho ar Mocarto kūrinius. Natos juk tos pačios! Fortepijono garsai taip pat tokie patys ir nepasikeitė nuo tada, kai šedevras buvo sukurtas.

 

Pagrindinis dalykas, kuris traukia klausytojus – tai muzikanto galia. Štai ir visas fenomenas. Bet kuris instrumentas ir bet kuris muzikos kūrinys – tai individualaus atlikėjo būdas, išreikšti jausmus. Muzika ir jos teikiamas malonumas – tai nėra materialus daiktas. Tai muzikanto (dainininko) sielos virpesiai, per muziką jis tarsi papasakoja visą savo gyvenimo istoriją, perduoda visą sukauptą patirtį.

 

Informaciją dar lengviau skaityti iš balso. Didysis operos stebuklas yra tas, kad kiekviena arija perteikia atlikėjo unikalumą. Kai kūrinius atlieka garsiausi ir publikos mylimiausi pasaulio dainininkai – ne melodija ar tekstas yra svarbiausia, bet sklindančios vibracijos. Nesunku atspėti, kad muzikos instrumentai virtuozų rankose, bet kurio muzikinio žanro dainininkų balsai skleidžia energetinę informaciją, kuri įsiskverbia į klausytojų smegenis ir užpildo jų sielą.

 

Ne tik garsas patraukia žmones. Įspūdį padeda sukurti pauzės ir rankų gestai. Kartais gali pasirodyti, kad informacija yra ir toliau transliuojama, nors erdvėje nėra jokių fizinių vibracijų. Tyla, kaip kalbėjimo komponentas, yra tokia pat svarbi, kaip žodžiai. Taigi, galima daryti išvadą, kad informacija ir energija gali būti lygiagrečiai su garsu arba nepriklausomai nuo jo.

 

Kita vertus, tyla be konteksto – bevertė. Pauzė ir vibracija – tai kalbos in ir jan dermė. In – tai vidinis komponentas, jan – išoriniai kalbos elementai. Pauzė retorinėje kalboje yra labai reikšmingas elementas, padedantis sukurti įspūdį.

 

Tačiau ne tik scenos pasaulio žmonės skleidžia ir atiduoda kitiems savo energiją ir teigiamas vibracijas. Kiekvienas žmogus, ypač tie, kurie yra jautresni iš prigimties, dalina energiją aplinkiniams. Tam, kad išsaugoti savo energetinį laiką, reikia išmokti nubrėžti ribas. Visi, nepriklausomai nuo to, ar yra labai jautrūs, ar tik vidutiniškai, kiekvieną dieną turėtų atlikti ritualus, kurie padėtų apsaugoti savo energiją.

 

Energija – tai yra lyg žmogaus asmeninė valiuta. Ja mokama už viską. Pasijusti silpnu ir ištižusiu – šiuolaikiniams žmonėms yra per didelė prabanga. Nerašytos gyvenimo taisyklės liepia gyventi, siekiant patirti maksimumą. Energija dalinamasi bet kuriose situacijose: bendraujant su kitais žmonėmis, žiūrint televiziją, valgant ir geriant ir panašiose. Jautrūs žmonės dažniausiai suvokia savo emocijas, kaip ir kitų, bet jie turėtų pasistengti svetimų problemų naštos neužsikelti sau ant pečių. Norint išsaugoti energiją, reikia išmokti atskirti, kas yra gerai ir kas negerai, kas trukdo, nepadeda ir kenkia. Galima siųsti savo teigiamą energiją ir palinkėjimus tiems, kuriems to reikia, bet taip pat ir nubrėžti ribas, kurios kitiems neleistų įsibrauti į asmeninę erdvę ir įnešti neigiamą energiją.

 

Prarastą energiją galima susigrąžinti per meditaciją, maldą. Medituojant reikėtų kreiptis į dvasią, angelą sargą, kelrodę žvaigždę, meilės energiją – bet ką, kas patinka. Nesvarbu, koks vienišas kartais gali Žemėje būti žmogus, visatoje jis niekada nėra vienišas ir apleistas. Jis gali prašyti pagalbos. Prašymai suaktyvins meilės jėgą, kuri bus pasiruošusi padėti ir rasti geriausią sprendimą. Visa širdimi ir siela pajausti besąlygišką meilę, kuri yra aplink ir net pačiame žmoguje. Kai pavyks tai suprasti, bus galima tiesiog sėdėti ir mėgautis šviesos ir meilės šiluma. Mintimis pasiimti su savimi tą besąlygišką meilę ir neštis ją visur, kur tik likimo keliai veda. Pajutus, kad energijos atsargos sparčiai senka, užmerkti akis ir įsivaizduoti jos visa aprėpiantį žėrėjimą, iš naujo nustatyti ir įvertinti savo norus ir tikslus ir prašyti pagalbos, saugumo jausmo.

 

Norint neprarasti energijos, būtina stebėti savo mintis. Išorinė patirtis žmogaus mintis neretai užteršia. Tai veikia energijos srautus. Teigiamos energijos (meilė, laimė, įkvėpimas) suteikia dar daugiau meilės ir gėrio gyvenime. Neigiamos energijos (baimė, abejonė, trūkumas, nerimas, kitų teisimas) lemia tai, kad žmonės gyvenime patiria daugiau tokių dalykų, kurių nenorėtų.