Manoma, kad Londono bokštai yra vietos, kuriose Anglijoje labiausiai vaidenasi. Tvirtovė turi ilgą ir šiurpią istoriją. Galbūt todėl daugelis tiki, kad Londono įžymiose vietose vaidenasi ten kentėjusios dvasios. Į kalinimo ir kankinimo bokštą kalinius atplukdydavo Temzės upe per pragaištingus „Išdavikų vartus“.

 

1471 metų gegužės 21 dieną Veikfildo bokšto koplyčioje maldos metu buvo nužudytas Anglijos karalius Henrikas IV. Karaliaus Henriko IV žudikas nebuvo nustatytas, nors buvo įtariama, kad tokį nurodymą davė Glosterio kunigaikštis Ričardas. Sakoma, kad per nužudymo metines, apie vidurnaktį pasirodo karaliaus Henriko IV dvasia, rašo suite101.com.

 

Vienas tragiškiausių įvykių Londono bokštų istorijoje yra dviejų princų, Edvardo V ir jo jaunesniojo brolio Ričardo, paslaptingas dingimas. Glosterio kunigaikščio Ričardo įsakymu 1483 metų vasarą į bokštą buvo nuplukdyti du berniukai. Jie gyveno izoliuoti pastate, vėliau pramintame kruvinuoju bokštu, kai iš jo įtartinomis aplinkybėmis dingo abu berniukai. Niekas nežino, kas iš tiesų įvyko, tačiau įtariama, kad berniukai kunigaikščio paliepimu buvo uždusinti. 1483 metų liepos 6 dieną kunigaikštis buvo karūnuotas karaliumi Ričardu III. 1674 metais po Baltojo bokšto laiptais buvo rasti dviejų žmonių, kaip manoma princų, skeletai. Palaikai buvo palaidoti pagal karališkus papročius. Sakoma, kad kruvinajame bokšte vaidenasi dviejų berniukų vėlės.

 

1536 metų gegužės 19 dieną Londono bokšte buvo nužudyta antroji Henriko VIII žmona Ana Bolena. Ji buvo apkaltinta, padarius daugybę nusikaltimų, tarp jų raganavimu ir kraujomaiša, tačiau, manoma, kad Henrikas VIII tiesiog norėjo atsikratyti žmonos, kuri nesugebėjo pagimdyti sosto įpėdinio, berniuko. Žaliajame bokšte buvo nukirsta Anos Bolenos galva. Spėjama, kad ji buvo palaidota su galva pašonėje. Liudininkai tvirtina matę Anos Bolenos vaiduoklį su galva po pažastimi.

 

1816 metais šv. Martino bokšte buvo pastebėtas slampinėjantis lokio vaiduoklis. Lokį pamatęs sargybinis norėjo jį nudurti, tačiau buvo nustebintas, kai staiga pasirodęs lokys akimirksniu dingo.