Jau šį trečiadienio vakarą 19:30 val. LNK žiūrovai išvys pirmuosius šalyje organizuojamos nacionalinius technikos apdovanojimus „TECH TOP 2015“! Tiesiogiai transliuojamų apdovanojimų metu pasirodys visas desantas šalies garsenybių, prie kurių su įspūdingu pasirodymu prisijungs Vilija Matačiūnaitė ir Justina Budaitė. Abi šios merginos LNK muzikinių projektų žvaigždės, kurios net jiems pasibaigus sėkmingai tęsia karjerą.

 

budaite

Jų pasirodymas bus labai inovatyvus bei prisotintas išmaniųjų technologijų. Jos abi žengia į kitą kartą! Anksčiau sukneles scenoje keisdavo timptelėję už jos krašto – rytoj J. Budaitė ir V. Matačiūnaitė keis apdarus virtualiai!

 

Apdovanojimų stilistė Ula Tulevičiūtė prasitaria, jog abi merginos vilkės jaunosios lietuvių dizainerės Saidos Končiūtės kurtais apdarais: „Tai bus kažkas neįprasto televizijai. Netradicinės formos ir kirpimai. Ir jokių aukštakulnių!”

 

„Jau buvom susitikusios su Justina. Ji, išties, talentinga ir graži mergina“, – scenos kolegę apibūdina buvusi kultinio LNK realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvė. Anot pašnekovės, visi tuometiniai projekto dalyviai buvo pasirašę sutartis su televizija, tačiau toli gražu ne visi išgarsėjo: „Reikia dirbti. Be to, vienas lauke ne karys. Kažkas turi padėti – prodiuseriai, vadybininkai.“

 

Šįkart žinoma dainininkė  leis dominuoti  praėjusių metų „Lietuvos balso“ nugalėtojai . „Aš jau 10 metų dainuoju, tegu Justina dainuoja šįkart, – juokiasi V. Matačiūnaitė. – Ji jauna, entuziastinga, padėsiu jai atsiskleisti.“

 

Kartu „TECH TOP 2015“ apdovanojimuose su Vilija Matačiūnaite ir Justina Budaite pasirodys Vaidas Baumila, Monika Linkytė, Agnė Juškėnaitė, Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Linas Adomaitis ir Dagna Kondratavičiūtė bei Aleksandras Ivanauskas-Fara su „Rondo“ grupe.