Duetas „Žemaitukai“ jau šį sekmadienį nustebins šeštosios „Lietuvos balso“ laidos žiūrovus. Linas Vaitkevičius ir Ovidijus Petrauskas scenoje nėra naujokai – jų grupę jau žino daugelis tautiečių. Tačiau muzikos studijas baigę vaikinai laidos metu pripažins,  kad dabartinis muzikinis gyvenimas nėra tai, apie ką gali svajoti didžiosios scenos norintis atlikėjas, todėl „Lietuvos balsas“ gali būti vieta, kurioje įvyks didžiausias karjeros šuolis.

 

IMG_0171_1600x1067 (Small)

 

„Šiuo metu daugiausia koncertuojame vestuvėse. Tai yra mūsų darbas ir gyvenimo būdas. Kaifuojam vestuvėse todėl, kad pasirenka mus, mūsų klauso, vis girdim nuoširdžius pagyrimus, dainuodami matom susigraudinusius žmones, su jais galim bendrauti ir noriai tai darom“, – apie dabartinį muzikinį gyvenimą pasakoja vaikinai ir išduoda, jog vestuvių muzikantų darbas niekuomet negali apsieiti be linksmybių ir nuotykių.

 

IMG_0183_1600x1075 (Small)

 

„Teko dalyvauti ir muštynėse, ir meilės santykių aiškinimuose, ir atiduoti žmogui mikrofoną, kad negautum per ausį. Bet juk tai ir yra tokio darbo žavesys. Liaudies išmintis sako –  muzikantas turi vestis pamerges už kampo, nedainuoti neišgėręs samanės, prieš dainuodamas turi visą vakarą groti akordeonu, kartu turi fotografuoti, filmuoti, linksminti, išnešioti karštus patiekalus ir dar kad būtų pigiai“, – juoko netramdo „Žemaitukai“, pripažindami, kad nors šis darbas jiems teikia malonumą, jų muzikinė svajonė siekia daug aukščiau.

 

IMG_0187_1600x1093 (Small)

 

„Norim dainuoti pačių sukurtas dainas,  o ne svetimas, kurias tiesiog gražiai atliekam. Norim sukurti šlagerių, kad klausytojai šypsotųsi. Nemeluosim – norim šlovės, norim koncertų, norim kurti hitus, visko norim, kiekvieno iš Jūsų, kurie galbūt skaitys šį tekstą. Pavergsim pirmiausia balsais, tada, atkreipę klausytojo dėmesį, būsim ir nuoširdūs. O galbūt kitame etape ir išmoksim kelis šokių judesius“, –  valiūkiškai intriguoja vaikinai.

 

Abu atlikėjai supranta, jog kelias iki šlovės – ilgas ir sunkus darbas, todėl yra pasiruošę padaryti viską, kad tą šlovę pasiektų kuo greičiau. „Šimtu procentu keisimės, eksperimentuosim, darysim viską, kad žmonės mus pamiltų, pažadam – viskas bus nuoširdu ir tikra“, – apie savo pasiryžimą užkariauti lietuvių širdis sako „Žemaitukai“. Tiesa, yra vienas dalykas, ko vaikinai žada tikrai nekeisti. „Dabar viskas modernėja, daug vienodų atlikėjų, kurie bando kopijuoti užsienio žvaigždes, mūsų pavadinimas kaip ir nebeįsipaišo tarp moderniųjų. Bet mūsų galimybės ir užsispyrimas gali su jais lygiuotis, tad tvirtu žemaičio žodžiu tariam – liksim „Žemaitukai“,   – paklausti, ar pasiekus didžiąją sceną nekiltų noras savo grupės pavadinimą padaryti modernesnį, drąsiai atsako vaikinai.

 

Atlikėjai tikrai žino, kokį pranašumą turi prieš kitus dalyvius: „Kokybiško dueto du balsai skamba gražiau nei vienas. Aišku, jei ir patys balsai geri, o mūsų, girdėjome, tikrai ne prasti. Turim tvirtą ir užsispyrusį žemaitišką charakterį, kuris padės mums eiti iki galo. O be visa to, juk dar turim šimtus jaunųjų, kurie pažadėjo mus palaikyti!”

 

Kaip „Žemaitukams“ seksis Aklosiose perklausose ir ar jų duetas nuskambės taip, kad dėl jo atsisuktų visų mokytojų kėdės, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.