Šiais laikais retas kuris vynioja žodžius į vatą. Kai kurie stipriosios lyties atstovai tiesiai šviesiai rėžia, kad neieško rimtų ir ilgalaikių santykių. Moterims jie siūlo tapti draugais su privalumais. Nenuostabu, kad kartais toks pasiūlymas sulaukia ir pritarimo. Tačiau ne visi yra tokie tiesmukiški. Regis, jokių tabu greitai išvis nebeliks, o seksualinė laisvė tarp abiejų lyčių kasmet vis didesnė. Tačiau klausimas (Ar mus sieja tik seksas ir tai niekada nepasikeis?) vis dar išlieka aktualus. Norint išvengti nusivylimo, reikia teisingai interpretuoti partnerio siunčiamus ženklus…

 

  • Jis susisiekia tik dėl vienos priežasties. Kiekvieną kartą jis skambina, rašo žinutę, elektroninį laišką ar kitaip susisiekia tik dėl sekso, pavyzdžiui, kviečia į pasimatymą, kuris labai greitai baigiasi intymiais santykiais.
  • Jis beveik nieko nežino apie asmeninį partnerės gyvenimą. Jis niekada niekur nekviečia. Partnerė taip pat beveik nieko nežino apie asmeninį gyvenimą. Susitikimo vieta – jo arba jos namai, viešbutis ir kitos nuošalios vietos.
  • Jis pamiršta, kuo vardu moteris, su kuria susitikinėja. Žmogus, kuris pamiršta vardą ir pavardę, vadina kitu vardu, iš tikrųjų nekreipia dėmesio į tą asmenį. Jeigu jam tai rūpėtų, vardas, kaip ir kitos asmeninio gyvenimo detalės, iškart užsifiksuotų atmintyje.
  • Skambina tik po 21 valandos (vėlai vakare) pasiteirauti, kaip sekasi. Tai reiškia, kad tuo metu jį domina tik seksas. Rytą ir dieną jo mintys užimtos kuo nors kitu. Jis nenori leisti laiką kur nors kitur, ne miegamajame.
  • Jis labai retai klausinėja. Dažniausia pokalbio tema – pagyros partnerės išvaizdai.
  • Seksas dažniausiai būna greitas. Kiekvieną kartą susitikus, skubama iškart prie reikalo. Dažniausiai tai reiškia, kad partnerė jam – tik sekso žaisliukas.
  • Nenori susipažinti su partnerės draugais. Žinoma, kai kurie vaikinai gali būti labai nedrąsūs, todėl gali vilkinti susipažinimo laiką su mylimosios draugais, šeima ir kitais žmonėmis iš jos aplinkos. Tačiau tai neturėtų trukti labai ilgai.
  • Jis sako, kad nenori skubinti įvykių. Keisti santykiai trunka ilgiau negu mėnesį ir nesikeičia.
  • Vidinis balsas sako, kad jį domina tik seksas. Jeigu yra kokių nors abejonių, geriau iškart paklausti ir išsiaiškinti. Kartais, norint tai sužinoti, užtenka tik padaryti pertrauką ir paklausyti, ką šneka vidinis balsas. Vienumoje galima apgalvoti santykius ir ar tai, kokie jie yra, tenkina.