Pats harmoningiausias ir naudingiausias žmogui drabužis yra tautinis kostiumas. Kirpimas, spalva, ornamentai – viskas buvo atrinkta ir suderinta prieš daug šimtmečių, todėl tokia apranga daro teigiamą poveikį kūnui ir sielai. Specialūs ornamentai kuriami taip, kad apsaugotų drabužio dėvėtoją nuo neigiamos energijos, padėtų išsaugoti gerą sveikatą ir susilaukti sveikų vaikų.

 

apranga

Drabužių sukirpimas taip pat buvo pasirenkamas toks, kad juos nešiojančiam asmeniui būtų patogu ir naudinga. Šiuolaikiniai drabužiai siuvami paprasčiau, todėl naujais, gražiais ir stilingais drabužiais apsirengęs asmenys dažnai jaučiasi labiau pavargę. Masiškai gaminamų drabužių energija labai silpna. Neretai tokie drabužiai (marškiniai, megztinis ar kelnės) pradeda veikti kaip energetiniai vampyrai, mintantys žmogaus energija. Nacionaliniai drabužiai arba tiesiog drabužiai, siūti pagal individualų užsakymą, skleidžia gerą energiją ir padeda išsaugoti gerą sveikatą. Ypač negera energija yra kaklaraiščių, nes jie mažina energijos organizme atsakas, sekina. Todėl rekomenduojama jį ryšėti tik tada, kai būtina, toli gražu ne kasdien.

 

Ruošiantis darbo pokalbiui rekomenduojama vilkėti uždaresnius drabužius (moterims būtinai mūvėti pėdkelnes arba ilgas kojines) – tai pakelia energijos lygį, žmogus atrodo profesionalesnis, dalykiškesnis, labiau disciplinuotas. Kūrybinių profesijų atstovams rekomenduojama pasirinkti vieną išskirtinę detalę, eksperimentuoti su spalvomis, kad drabužių skleidžiama energija atitiktų ryškią ir originalią asmenybę. Tuomet reikia apsirengti taip, kad kiti jus atsimintų, bet gerąja prasme.

 

Jau renkantis drabužius, reikia atkreipti dėmesį, į tai, kokią energiją jie skleidžia, ar su jais jaučiamasi jaukiai, patogiai, tarsi su antra oda. Tada tokie drabužiai tiks praktiškai visiems gyvenimo atvejams.

 

Naujas madas į spintą rekomenduojama įsileisti labai atsargiai. Naujus drabužius visų pirma reikėtų padėvėti namie ir pajausti, kaip jie veikia sveikatą ir bendrą savijautą, kokią energiją jie skleidžia, kai yra ant kūno – galbūt apsivilkęs tam tikrais drabužiais žmogus pajus jėgų ir energijos antplūdį, o kažkokiai kitais apsirengęs jausis visai kitaip – pajaus silpnumą ir nuotaikos pablogėjimą.

 

Vis dar gana populiariu dėvėti kelnes su pažemintu liemeniu, nors ši mada po truputėlį traukiasi į užmarštį. Ir labai gerai, kad traukiasi. Ypač tokias kelnes mėgsta (mėgo) jaunos merginos, nes mano (manė), kad su tokiomis kelnėmis atrodo seksualesnės ir patrauklesnės. Tokie drabužiai galbūt padeda patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį, tačiau pritraukia ir ligas, pablogina sveikatą, gali net sukelti nevaisingumą ir priešlaikinį senėjimą.

 

Lauko drabužiai stimuliuoja žemesniųjų čakrų energiją, uždari drabužiai simbolizuoja viršutinių čakrų vystymąsi. Jeigu vyras dažnai mato moterų atvirais drabužiais (pavyzdžiui, vasarą miestų gatvėse), tada jų seksualinis aktyvumas sumažėja.

 

Taip pat svarbu drabužio spalva ir audinio raštas. Labai dažnai ryškių, „rėkiančių“ spalvų ir chaotiškų raštų drabužiais vilki tie, kurie linkę „maitintis“ kitų žmonių energija. Pradėję taip rengtis žmonės labai emociškai atviri ir dalį savo pačių energijos atiduoda drabužiams. Paaugliai dažnai bando šokiruoti aplinkinius išskirtine išvaizda, tačiau būtent dėl jų jie tuo pačiu metu yra ir labai pavargę, neturintys energijos. Jie net nesusimąsto, kad taip yra būtent dėlto, kad renkasi jiems netinkamą aprangą.

 

Ornamentai ant drabužių gali būti naudingi, nes gali apsaugoti tokiais drabužiais vilkintį asmenį nuo neigiamos energijos, pritraukti palankias aplinkybes, padėti pakeisti įvaizdį, tapti nematomu arba priešingai – išsiskirti iš kitų. Jie gali padėti pakelti energijos lygį, pritraukti sėkmę ir sulaukti pripažinimo kitų žmonių akyse. Mūsų protėviai buvo tobulai įvaldę ornamentų kūrimo meną. Gaila, kad daugelis senovės išminties dabar jau pamiršta ir nebetaikoma.

 

Taigi, drabužiai ir aksesuarai gali sugerti žmogaus energiją ir ją ilgai išlaikyti. Kartais žmogus jaučiasi blogai, nors tyrimų rezultatai nerodo jokios ligos. Gali būti, kad liga yra energetiniame lygmenyje. Tada sveikatą gali pagerinti teigiama energiją spinduliuojantys daiktai, pavyzdžiui, drabužiai ir papuošalai. Jeigu neigiamos energijos perteklius nebus kompensuojamas teigiama energija ir žmogus rengsis tą patį, ką ir vakar, kai jautėsi prastai, tai jokio bendros savijautos pagerėjimo nebus.