Ar kada nors girdėjote apie žmones, šalia kurių genda elektros prietaisai? Tai atrodo, kaip fantastinio filmo scenarijus: tamsiu paros metu kažkas eina gatve ir staiga dingsta elektra. Kai jis dingsta horizonte, šviesos vėl nei iš šio, nei iš to įsijungia. Kartais žmonės nė patys nesupranta, kad turi magiškų galių valdyti elektros prietaisus. Šis reiškinys ypač sustiprėja, kai asmuo yra labai susijaudinęs, laimingas, net tada, kai miega tame pačiame kambaryje su kitais labai stiprios energetikos žmonėmis. Tada telieka tik viena išeitis: giliai kvėpuoti, melstis ir išbandyti įžeminimo metodus.

 

slaideriai

Fenomenalių savybių turintys asmenys, vadinamieji slaideriai (angl. „SLIders“), negali nešioti laikrodžių, nes vos užsideda, jie iš karto nustoja veikti. Nesvarbu, kiek baterijų būtų pakeista, jie vis tiek pradės veikti tik po kelių dienų. Jie taip pat sukelia laikinus automatinių transporto priemonių žibintų ir generatorių, kompiuterių gedimus. Kai jie šalia, akimirksniu perdega elektros lemputės. Tokiems žmonėms šie nepaprasti gebėjimai ne kelia pasididžiavimą, bet gerokai apkartina gyvenimą. Išvertus iš anglų kalbos, pirmosios šių žmonių grupės pavadinimo raidės „SLI“ arba „Street Light Interference“ reiškia gatvės šviesų sutrikdymo fenomeną. Taigi slaideriai yra tokie žmonės, kurie vien savo buvimu gali išjungti šviesą ir sustabdyti elektros tiekimą.

 

Visatoje viskas yra energija. Ji teka ne tik oru, bet ir per kietos būsenos gyvus ir negyvus objektus. Žmogaus nervų sistema yra sudaryta iš cheminių junginių ir yra elektros laidininkė. Smegenyse svarbią funkciją atliekantys neuromediatoriai yra ne kas kita, o elektros impulsai. Emociškai susijaudinus nervų sistema „įsijungia“ kaip elektros lemputė. Tačiau daugeliui žmonių tai nesukelia jokių šalutinių poveikių. Tik nedidelei daliai atsiranda nepaprastų gebėjimų. Jie ir taip turi labai didelį elektros krūvį, o susijaudinus jis automatiškai dar labiau sustiprėja, todėl galų gale įvyksta elektros iškrova, sukelianti elektros prietaisų ir įrenginių gedimus.

 

Įdomu tai, kad tokių gebėjimų turinčiais žmonėmis dažniau ne gimstama, o tampama. Asmenys, kurie buvo ant mirties slenksčio, dažniau išvysto šį gebėjimą negu tie, kurie tokių patirčių neturi. Kiti tokiais tampa po to, kai juos nutrenkia žaibas arba patiria kitą labai stiprų elektros šoką. Dar kiti teigia, kad šis gebėjimas atsirado susidūrus su NSO ir ateiviais. Egzistuoja net tokia teorija, kad tie, kurie praėjusiuose gyvenimuose gyveno kitose planetose, gimsta turėdami kitokį, paprastai didesnį elektros krūvį. Tokie žmonės išsiskiria iš kitų, turi nepaprastų talentų. Gali būti, kad elektros fenomenas atsiranda ir tada, kai su žmogumi nori susisiekti sielos iš anapusinio pasaulio.

 

Taip likimo apdovanoti žmonės ne tik atiduoda, bet ir patys pasikrauna energija. Paprastai jie jautriau reaguoja į kasdienes situacijas. Pavyzdžiui, fluorescencinė šviesa jiems gali sukelti fizinį skausmą.

 

Šis fenomenas labai glaudžiai susijęs su jausmais, todėl tokiems žmonėms labai svarbu ieškoti sielos ramybės, mokytis kontroliuoti emocijas, nusiraminti. Jiems naudinga medituoti ir užsiimti joga. Nesenstanti budistų išmintis gali padėti rasti sielos ramybę. Bet kokiu atveju – gebėjimas valdyti elektros prietaisus yra dovana, už kurią reikia dėkoti visatai ir ieškoti būdų, kaip ją galima būtų prasmingai išnaudoti. Mokslininkai šį fenomeną vertina skeptiškai ir mano, kad, jei praėjus gatve, staiga užgęsta visos šviesos, tai greičiausiai visos elektros lemputės yra to paties amžiaus, todėl jos ir degė tiek pat laiko. Tai neva grynas atsitiktinumas. Tačiau ar tikrai pasaulyje yra atsitiktinumų? Tai, ko šiuolaikinis mokslas nesupranta, dažniausiai aiškinama kaip atsitiktinumas. Niekas nenori prisipažinti, kad galbūt už viso to slepiasi šis tas daugiau.