Nuotaikingame BTV žaidime „Ant liežuvio galo“ kurioziškų situacijų tikrai netrūksta, o kartais – net ir labai pikantiškų dalyvių išpažinčių. Jau šį vakarą provokuojančius klausimus mėgstantis radistas, vienas iš laidos vedėjų Rolandas Mackevičius mėgins išpešti įdomių detalių apie vieną sveikiausių ir sportiškiausių Lietuvos porų – Andrių Pauliukevičių, dar vadinamą Tarzanu, ir jo žmoną Ilką Adams.

 

Tarzanas

A.Pauliukevičius ir I. Adams žaidė būtent R. Mackevičiaus komandoje, o juos pristatydamas radistas jau buvo paruošęs kelis įdomius klausimus. „Andrius šiaip yra rašytojas, jei tu nežinojai“, – kreipėsi jis į kolegą Joną Nainį. R. Mackevičius omenyje turėjo 2014-ais metais daugkartinio Europos kultūrizmo čempiono bei pasaulio kultūrizmo ir fitneso čempionatų prizininko A. Pauliukevičiaus išleistą knygą „Tobulas kūnas“.

 

„O tu moki skaityti? Perskaitai bent tai, ką pats parašai?“ – kreipėsi R. Mackevičius į Tarzaną. „Nelabai… aš net rašyti pats nelabai moku, paprastai diktuoju, o mano žmona užrašinėja“, – šyptelėjęs atsakė A. Pauliukevičius. Iš Namibijos kilusi I. Adams į tokią vyro išpažintį taip pat reagavo su šypsena.

 

Ką dar aštrialiežuviams radistams pavyks išpešti apie laidos dalyvių asmeninius gyvenimus? Jau šį vakarą nuotaikingame žaidime „Ant liežuvio galo“ komandos aiškinsis, ar moterys mėgsta seksą, ką žmones per dienas veikia kaime, bei narstys daugybę kitų kurioziškų situacijų. Žaidimas „Ant liežuvio galo“ – kiekvieną pirmadienį ir antradienį 20 val. per BTV.