Atrodo, kad mergina ar moteris ir protinga, ir graži, ir gera namų šeimininkė, tačiau asmeninis gyvenimas niekaip nesiklosto. Kodėl taip yra? Kartais pats žmogus gali ir neįtarti apie tikrąsias savo vienišumo priežastis, tačiau pastebima šis tas bendro tarp vienišų asmenų. Trumpai kalbant – tai konkrečios klaidos, kurias linkusios daryti moterys.

 

vyrai

Psichologai aiškina, kad kiekviena moteris turi kažką, kas traukia vyrus, todėl kiekviena turi galimybę rasti savo antrąją pusę. Tačiau dauguma moterų net nenutuokia apie savo prigimtinį magnetizmą ir kaip jį tinkamai panaudoti. Merginos, ieškodamos partnerio, nori sužinoti, kaip gali tai padaryti greičiau ir sumažinti riziką, kad nukentės pačios. Dauguma žino, kaip patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį ir susidraugauti, tačiau kažkodėl santykiai nesiklosto. Taip gali būti dėlto, kad moteris dar vieną iš septynių klaidų.

 

7 didžiausios klaidos, trukdančios rasti vyrą:

 

  • „Aš esu neverta“. Įsitikinimas, kad nesate nepakankamai patraukli, nebe jauna, per mažai patyrusi ir turite aibę kitų ydų, mažina tikimybę pradėti santykius su kažkuo, kam jūs patiktumėte. Kartais į galvą ateina klastingų minčių, kad esate kažko neverta, bet jos neretai prasilenkia su realybe ir trukdo džiaugtis naujais santykiais. Nereikėtų leisti savo galvoje įsitvirtinti negatyvioms mintis.

 

  • Į kiekvieną naują pažįstamą žiūrima kaip į potencialų partnerį. Taip nutinka, kad moteris alksta artimų santykių. Reikėtų suprasti, kad davusios sau laiko rinktis, netrukus suprasite, kad ne kiekvienas sutiktas vyras tinka jūsų unikaliai asmenybei. Ne kiekvienas yra suderinamas su jumis. Bet koks normalus vyras bėgs nuo tokios moters kuo toliau.

 

  • Priešiškumas vyrų giminei. Neigiamos ankstesnės patirtys gali sukelti nusivylimą ir priešiškumą apskritai visiems vyrams. Tačiau vyrai, kaip ir moterys, gali būti labai skirtingi. Reikėtų patikėti, kad ir tarp vyrų yra labai šaunių ir mielų. Negalima nekęsti vyrų, juos reikia mylėti!

 

  • Idealo ieškojimas. Toks požiūris atitolina nuo naujų santykių, nes vienokių ar kitokių trūkumų turi visi žmonės, tobulybės egzistuoja tik kino filmuose ir tai ne visuose. Rekomenduojama labiau atkreipti dėmesį į vidutinės išvaizdos ir ramaus charakterio priešingos lyties atstovus. Nereikėtų pervertinti savęs – jei jūs pati nesate ideali, tai kodėl manote, kad idealus vyras (nors tokio net nėra) norėtų būti su jumis?

 

  • Kontakto vengimas. Norint užmegzti naują, malonią pažintį, reikia visų pirma dažniau būti tarp žmonių. Vieniši žmonės praranda gerus komunikavimo įgūdžius ir, atsidūrę viešoje vietoje, jaučiasi nepatogiai ir nejaukiai. Jeigu didžiąją dalį dienos praleidžiama namie, ant sofos, priešais televizorių, yra pavojus, kad būsite vieniši labai ilgą laiką. Negalima užsidaryti ir neleisti sau pasilinksminti!

 

  • Realybės vengimas. Jei paieškos užsitęsia, klaidų vis daugiau ir didesnių, kyla pagunda visą kaltę suversti nepaaiškinamoms aplinkybėms ir nežinomoms priežastims. Dėlto kyla pavojus viską mesti, nustoti kovoti dėl ateities ir palikti viską taip, kaip yra. Nereikia eiti pas būrėjas, žiniuones ir kitas močiutes. Nieko naujo jos nepasakys. Reikia ne tikėti kvailomis prognozėmis, bet veikti!

 

  • Nuleidžiamos rankos. Nesvarbu, ar šiuo metu turite vyrą, ar ne, nepamirškite rūpintis savimi, mėgautis gyvenimu ir atsargiai elgtis su savo norais – tai savarankiškumo ženklas. Reikia elgtis taip, tarsi šiandien turėtumėte pasimatymą su geriausiu vyru. Negalima taupyti sau ir neigti savęs.

 

Nesvarbu, kad akiratyje kol kas nenusimato joks vyras, pradėti keisti savo ir savo požiūrį reikėtų jau dabar. Reikia pradėti labiau pasitikėti savimi, atrasti savo patrauklumą, kuris nepriklauso nei nuo amžiaus, nei nuo defektų ar kitų trūkumų. Laimingos moterys pritraukia laimingus vyrus!