Bet koks namas sugeria žmonių, kurie jame gyvena, emocijas, jausmus, mintis. Kuo jis senesnis, tuo daugiau informacijos saugo jo sienos. Triukšmas ir kiti įtartini garsai, vaiduoklių pasirodymas ir keisti pojūčiai, kad kažkas dar yra sename name, kyla dėlto, kad pastatas išspinduliuoją per ilgus metus sukauptą informaciją.

 

senas namas

Jeigu name kadaise gyveno geri, ramūs žmonės, dabartiniai gyventojai jausis saugiai, ramiai ir komfortiškai. Deja, ne viskas taip paprasta. Nauji gyventojai sename name galės jaustis gerai tik, jei sutaps jų ir buvusių namo šeimininkų biolaukai.

 

Liaudies gyduoliai kartais rekomenduodavo savo pacientams apsivilkti senais, ilgai dėvėtais drabužiais, kuriuos vilkėjo geras žmogus. Tikėta, kad persirengimas padės atkurti ligonio vidinio pasaulio harmoniją, pagerins emocinę būklę ir padės greičiau pasveikti. Senas namas, kaip tie seni drabužiai, gali padėti naujiems gyventojams prisiderinti prie seno namo gyvenimo sąlygų.

 

Viskas, kas sena, astrologinėje sistemoje yra susiję su Saturnu. Saturnas sustiprina, sušvelnina, stabilizuoja ir kuria saugumo jausmą. Tačiau taip pat jis slopina bet kokius kitus procesus. Seno namo sienos stiprina gyventojų imuninę sistemą, tačiau gali apsunkinti kai kurių organų ir organizmo sistemų veiklą, gali sulėtinti gijimo procesą. Saturnas valdo stuburą, todėl pastebėję, kad po to, kai apsigyvenote sename name, pradėjote kūprintis ar skųstis kitais stuburo negalavimais, galite pradėti įtarti, kad Saturnas daro jums spaudimą. Žmogus gali būti ir jaustis saugus, tačiau jis greičiau pasens, medžiagų apykaitos procesai organizme sulėtės, kūnas taps vangus ir tingus, nors bendra sveikatos būklė bus stabili. Norint, kad seno namo atmosfera būtų draugiškesnė, reikia pastatą šiek tiek atnaujinti tose vietose, kuriose kaupiasi neigiama energetika. Tokie atnaujinimai padės neutralizuoti seno namo energetiką ir nauji gyventojai pradės gerai jaustis tuose namuose.

 

Laimingas gyvenimas senuose namuose – kaip loterija, kurią laimi ne visi. Žmonės, kurie yra labai užtikrinti savimi, psichiškai stiprūs, gali neutralizuoti ankstesnių namo šeimininkų įtaką. Tačiau, reikėtų nepamiršti, kad šiuolaikinis žmogus yra labai lengvai pažeidžiamas, todėl, esant galimybei, reikėtų vengti pirkti senus namus ar butus. Sveikatos požiūriu naudingiau būtų gyventi naujos statybos namuose, kuriuose prieš tai nebuvo jokių gyventojų.

 

Jei galimybės įsigyti naujutėlaitį būstą nėra, blogą seno energetiką galima pašalinti, atlikus kapitalinį būsto remontą. Labai dažnai žmonės, taupydami pinigus ir laiką, tiesiog ant senų tapetų užklijuoja naujus, senus dažus užtepa naujų dažų sluoksniu. Tai didelė klaida, galinti turėti neigiamą įtaką sveikatai ir stabilumo jausmui.

 

Be to, niekas negali žinoti, kuriame kampe slypi antgamtiniai pavojai. Todėl, nepaisant to, koks jaukus ir mielas atrodo senas, namas, jame reikėtų apsigyventi tik tada, kai iš jo pašalinti viskas, kas sena ir tada, kai jis bus įrengtas pagal naujų šeimininkų skonį. Blogą namų energetiką galima išvaikyti ir maldomis, žvakėmis ir švęstu vandeniu, tačiau nereikėtų pasikliauti vien tuo. Labai svarbu pašalinti visus senų tapetų ir dažų likučius, nuplauti sienas, grindis ir lubas su vandeniu, ir susikurti naują, savo pasaulį.

 

Dauguma žmonių mano, kad pakanka pašventinti seną namą, kad namai būtų išvalyti. Kad to nepakaka, galima įsivaizduoti krūvą daiktų, skleidžiančių nemalonų daiktą. Ar pakaks atidaryti langus ir išvėdinti, kad atsikratytumėte dvoko? Ne, reikės surinkti visus nemalonų kvapą skleidžiančius daiktus ir juos išnešti iš namų. Taip ir su senu namu. Pirmiausiai jį reikia išvalyti ir tik tada pašventinti.