Kone du mėnesius trukęs ir didelio televizijos žiūrovų dėmesio susilaukęs TV3 nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ pasiekė finišo tiesiąją. Jau šiandien, šeštadienio vakarą 19.30 val. didžiajame šou finale paaiškės, kas nusipelnė nugalėtojo vardo ir namo išvažiuos su pagrindiniu prizu – nauju automobiliu. Stipriausių liko penki, tačiau sėkmė nusišypsos tik vienam iš jų.

 

IššŪKIS kaime

 

Šįvakar dalyvių laukia paskutinis išlikimo vakaras, pusfinalis ir lemiamas išbandymas – didysis finalas. Paskutinėje projekto laidoje likusiam penketukui teks kaip reikiant paplušėti ir įveikti itin ekstremalias bei žadą atimančias užduotis. Jų lauks ne tik pabėgimas iš klaidaus kukurūzų labirinto, bet ir maudynės stingdančiai šaltoje upėje.

 

IššŪKIS kaime

 

„Tikrai negalvojau, kad liksiu. Aš norėjau bent vieną savaitę išsilaikyti, o kažkaip užsibuvau ir jau dabar norėtųsi… Žinoma, kad kiekvienas norime laimėti“, – paskutinėje projekto laidoje prieš pusfinalį kalbės niekada iki šiol kaime nebuvusi Donata.

 

IššŪKIS kaime

 

Moteriai antrins ir iki projekto pusfinalio nukeliavusi dainininkė ir žurnalistė Monika: „Ne gi atvažiavome visi šiaip sau, mėšlo tvarkyti ir grūdus valyti už dyką?“

 

IššŪKIS kaime

 

Tačiau tik tas dalyvis, kuris įveiks visas pusfinalio ir finalo kliūtis namo grįš su kompaktišku ir manevringu automobiliu „Ford Fiesta“, kuris laimėtojui puikiai pasitarnaus miesto gatvėse. Finalinėje projekto laidoje aštri kova tarp dalyvių vyks iki pat paskutinės minutės ir nors likęs penketukas – Monika, Algimantas, Donata, Lina ir Stanislavas, jau pervargę, tačiau pasiduoti neketins nei vienas.

 

IššŪKIS kaime

 

„Aš esu žmogus, mėgstantis nugalėti. Tai tą, aš noriu padaryti ir čia. Ir man nesvarbu koks varžovas, nesvarbu su kuo tenka rungtis, kur rungtis ir ką tenka daryti. Vakar eidamas miegoti jau svajojau kaip čia bus. Galbūt bus taip, kad man net nereikės važiuoti atgal į Angliją, gal aš čia iš karto likčiau. Man tai būtų labai didelė paspirtis ir didžiulė pagalba, šitas automobilis“, – paskutinėje projekto laidoje sakys kitų dalyvių nemėgstamas emigrantas iš Anglijos Stanislavas.

 

Didžiajame realybės šou finale dalyvių emocijos veršis tarsi vulkanas. Kiekvienas iš jų stengsis iš paskutiniųjų nugalėti savo konkurentus. Ar visi ras kelią iš milžiniško kukurūzų labirinto? Kas atsidurs finale ir ners į ledinę upę? Kam atiteks pagrindinis šou prizas, o kas liks be nieko? Visi atsakymai – jau šiandien 19.30 val. per TV3.

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį „Ford Fiesta“, kurį įsteigė automobilių nuomos įmonė „AutoRENT24.lt“ ir automobilių pardavėjas „Inchcape Motors“. Projektą „IššŪKIS kaime“ ves televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ didysis finalas – šį šeštadienį 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukų autorius: tomasfoto.lt