„Prieš šią laidą tikrai labai jaudinausi, naktį net buvo sunku užmigti“, – tokiais žodžiais atlikėja Ingrida Kazlauskaitė pradėjo savo pasirodymą garsiausio Lietuvos šefo Liutauro Čepracko virtuvėje. Tapusi laidos „Lietuvos superšefas. Žvaigždžių iššūkis“ dalyve, mažai gaminanti mergina pirmą kartą į rankas paėmė ir vištienos krūtinėlę su oda.

 

Kazlauskaite 1

 

„Tiesą sakant, dalyvauti kulinarinėse laidose visada atsisakau, bet šįkart pagalvojau – juk nauji metai, reikia patobulėti, be to, man visada buvo paslaptis – kaip visi vištienos krūtinėlėje padaro tą kišenėlę, ir taip dailiai ją prikemša?“ – kalbėjo I. Kazlauskaitė. Į laidą ji ir atvyko tikėdamasi iš L. Čepracko išmokti, kaip gaminti įdarytą vištienos krūtinėlę. Tiesa, pats šefas jai patarti galėjo tik žodžiu, bet pats neturėjo teisės net prisiliesti prie gamybos proceso.

 

Kazlauskaite 2

 

Tuo tarpu I. Kazlauskaitė neslėpė savo jaudulio ir pasimetimo. „Man niekada neteko savo rankomis net išdaryti vištienos krūtinėlės pačiai, parduotuvėje tiesiog taupydama laiką visada perku jau paruoštą filė“, – kalbėjo mergina. Lupdama nuo krūtinėlės odą, atlikėja L. Čepracko net pasiteiravo, ar vištai tai nesukelia skausmo.

 

Kazlauskaite 3

 

„Kartais aš net nesuprasdavau visų žodžių, kuriuos man Liutauras sakydavo… bet išmokau tikrai nemažai, manau, daugiau neapiberčiau jo tokiais kvailais klausimais“, – atvirai apie savo potyrius laidoje kalbėjo I. Kazlauskaitė. „Liutauras – griežtas, reiklus, jam reikia maksimalaus rezultato, todėl pradžioje tikrai jo prisibijojau. Vienu metu išvis buvo apėmusi neviltis“, – pasakojo laidos „Lietuvos superšefas. Žvaigždžių iššūkis“ dalyvė.

 

Komandoje su I. Kazlauskaite gaminti mokėsi ir Gintarė Karaliūnaitė – Canuel, pripažinusi, kad užuot gaminusi maistą daug mieliau plautų grindis. Matėsi, kad L. Čeprackui merginų komanda taip pat kainavo nemažai kantrybės, tačiau ant plauko kabėjo ir jo paties reputacija – patiekti savo svečiams nevalgomų patiekalų būtų nesuvokiama.

 

Atlikėjos varžėsi su pirmo laidos sezono nugalėtojais – superšefu Arnu Petroniu bei antrą vietą laimėjusiu Andriumi Baleženčiu, o patiekalų vertinti atvyko žurnalistas Andrius Užkalnis, atlikėja Girmantė Vaitkutė ir aktorius Leo Pobedonoscevas. Ar L. Čeprackui pavyks dalį savo žinių žodžiu perduoti virtuvės naujokėms, o gal jis patirs gėdą savo paties laidoje? Visos naujienos ir netikėtumai – atsinaujinusioje laidoje „Lietuvos superšefas. Žvaigždžių iššūkis“ jau šį šeštadienį 17 val. per LNK.