Po intensyvių repeticijų ir ilgų ruošimosi valandų jau šį sekmadienį, rugsėjo 4 d., aktorė, stiliaus konsultacijų įmonės įkūrėja Indrė Stonkuvienė ir radijo stoties „M-1” laidų vedėjas Gintas Vaičikauskas pradės naująjį „Teleloto“ sezoną!

 

Indrė ir Gintas repetuoja

 

Ne vieną besibaigiančios vasaros vakarą „Teleloto“ studija buvo kupina socialinių tinklų žvaigždės Indrės ir Ginto energijos bei juoko. Šalia jų su scenarijumi ir mikrofonu rankose repeticijoms vadovavo laidos režisierius Audrius Giržadas, puikiai įvertinęs naujųjų vedėjų pastangas, besiruošiant pirmajai „Teleloto“ laidai.

 

Repeticijos akimirka. Priekyje - A. Giržadas. Už jo - Indrė ir Gintas

 

„Myliu kameras, o kai sekmadienį į studiją susirinks visi žiūrovai – bus dar geriau“, – repeticijų metu kalbėjo aktyvioji Indrė. Jos kolega Gintas prisipažino jaučiantis lengvą jaudulį, tačiau repeticijose puikiai įsijautė į „Teleloto“ vedėjo poziciją.

 

rsz_naujieji_teleloto_vedėjai

 

Repeticijų metu netrūko šmaikščių Indrės ir Ginto improvizacijų, kurias užfiksavo studijos kameros. Kviečiame pažiūrėti trumpą epizodą, kaip naujieji „Teleloto“ vedėjai šėlsta generalinės repeticijos metu:

 

 

Naujieji „Teleloto“ vedėjai buvo atrinkti iš daugiau kaip 40 kandidatų. Kelis atrankos etapus sėkmingai įveikę I. Stonkuvienė ir G. Vaičikauskas „Teleloto“ laidą ves pakaitomis su Jurgita Drabatiene ir Vitalijumi Zuikausku. Pirmoji naujojo sezono laida – sekmadienį, rugsėjo 4 d., 17:20 val. per LNK.