Horoskopai

Astrologinė prognozė balandžio 19 d. ketvirtadieniui

Avinas

Susitelkite į sunkiausius, svarbiausius reikalus. Gautus naujus dalykinius pasiūlymus priimkite.

Tauras

Netikėtos sėkmės metas! Gera proga ieškoti naujų sąjungininkų, rėmėjų: šiuo metu jus daug kas palaikys. Siekite bendradarbiavimo, stiprinkite partneriškus santykius, tiek dalykinius, tiek santuokinius.

Dvyniai

Draugiškos pagalbos, netikėtos sėkmės laikas. Tiks tvarkyti svarbius reikalus, ypač susijusius su pinigais (skolomis, kreditais).

Vėžys

Puikus metas: turite nemenkų galimybių įgyti persvarą. Verta priimti pasiūlymus, ypač iš užsieniečių. Tinkamas laikas apmąstyti būsimas keliones (dalykines bei asmenines) ir joms pradėti ruoštis.

Liūtas

Gera diena: kad ir kuo užsiimsite, būsite geriausi. Tinkama proga ko nors prašyti iš vadovo. Neatsisakykite dalyvauti įvairiuose renginiuose, pobūviuose.

Mergelė

Viskas pakrypsta į gera, nurimkite. Tai gerų pasiūlymų bei draugiškos pagalbos metas, priimkite tai, ką gaunate.

Svarstyklės

Paslaptingas, romantiškas laikas, kai reikia pasikliauti intuicija ir gerais draugais, tuomet tikrai pavyks sutvarkyti reikalus.

Skorpionas

Paieškokite reikiamo žmogaus ir tinkamo žodžio, tada jūsų problemos gali stebuklingai išsispręsti. Puiki proga sužavėti jums patinkantį asmenį.

Šaulys

Nurimstate, atgaunate jėgas, jos net dvigubėja. Jums seksis meilės reikalai, taip pat finansiniai dalykai: ši diena suteiks gerą progą rasti naują pajamų šaltinį, išspręsti nesantaiką su mylimu žmogumi.

Ožiaragis

Gera diena: pokalbiai ir susitikimai bus ne tik įkvepiantys, bet ir naudingi. Stenkitės būti atidūs vertindami situaciją, išgirstas naujienas, kad nepraleistumėte gero pasiūlymo, nenusisuktumėte nuo žmogaus, norinčio su jumis bendrauti.

Vandenis

Neskubėkite, jums reikia įsigilinti į save, išgirsti savo vidų: jei darysite taip, kaip jaučiate, tikrai turėsite kuo džiaugtis! Spręskite šeimos problemas, susijusias ne tik su pinigais, buitimi, bet ir jausmais.

Žuvys

Aplinkinių simpatijos jūsų pusėje, tad tai palengvins bet kokių reikalų tvarkymą. Raskite laiko ir savo porai.

Šaltinis: Horoskopai.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt