Horoskopai

Astrologinė prognozė vasario 16 d. šeštadieniui

Avinas

Nepasiduokite liūdesiui, nepiktnaudžiaukite optimizmu, jis gali ne mažiau pakenkti. Nebrandinkite tuščių vilčių, ko gero, jos bus susijusios su pinigais arba meile.

Tauras

Tai fatališka diena, kai negalima pasiduoti pirmam impulsui ir priimti atsakingų sprendimų, nors jums atrodys, kad viskas gerai ir jūs neklystate, o jūsų nuomonė nepasikeis.

Dvyniai

Nepavyks dabartinių problemų išspręsti greitai ir be komplikacijų. Gali kilti konfliktų namuose dėl finansinių nesklandumų. Gresia nuostoliai, priverstinės išlaidos.

Vėžys

Nevarginkite savęs bendravimu: įtikinėjimu, ginčais, galite pakenkti sau, sugadinti santykius su gimine.

Liūtas

Būtų logiška neskubėti ir netvarkyti svarbių reikalų. Geriausia šiandien ramiai leisti laiką namuose, daugiau dėmesio skirti ne tik artimiesiems, bet ir sau.

Mergelė

Ypač moterims ir garbaus amžiaus vyrams svarbu nepervertinti savo sėkmės ir žavesio: šios dienos pastangos gali duoti priešingų rezultatų tiek finansiniuose, tiek meilės reikaluose.

Svarstyklės

Ko gero, nepavyks į rimtas materialines problemas atkreipti reikalingų asmenų dėmesio, o jei ir sulauksite pagalbos, tai tais klausimais, kuriuos ir patys pajėgūs nesunkiai išspręsti.

Skorpionas

Nebijokite veikti taip, kaip sako vidus, nors dėl to gali tekti susidurti su kritika, priešiškumu, net apkalbomis, tad likite drąsūs ir nesukite galvos, ką pamanys žmonės.

Šaulys

Saugokite sveikatą ir savo gerą vardą. Būkite atidesni, jautresni artimiesiems (ypač vyresnėms šeimos moterims).

Ožiaragis

Nepasiliaukite sėkme, tariamai palankiomis aplinkybėmis, nusivilsite. Nepasiduokite įtakingų asmenų spaudimui, pasisaugokite finansinių apgaulių.

Vandenis

Namai, šeima, darbas, karjera, santuoka ir meilė – šie dalykai bus itin svarbūs, tačiau nepriimkite jokių sprendimų šiose srityse. Nesižavėkite pasiūlymais greitai ir lengvai užsidirbti: gauti finansiniai pasiūlymai bus muilo burbulas ar dar kas nors, ko neįmanoma įsidėti į kišenę.

Žuvys

Pasiruoškite netikėtumams, kurie gali sugriauti jūsų planus, atimti viltį. Saugokitės vagių, apgavikų, melagių. Galimas šantažas, išdavystė.

Šaltinis: Horoskopai.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt