Žinomas aktorius, šokėjas ir choreografas Gytis Ivanauskas buvo sulaikytas ir nugabentas į policijos komisariatą dėl šiukšlinimo viešoje vietoje. Garsus vyras gynėsi nešiukšlinęs ir priešinosi būti vežamas į teisėsaugos instituciją, todėl gamtos inspektoriui netgi teko panaudoti fizinę jėgą. Visa sulaikymo operacija buvo užfiksuota filmavimo kamerų, ją LNK televizijos žiūrovai turės galimybę pamatyti jau antradienį 20.30 val. LNK laidoje „Ekranai“.

 

EK10 LAIDA DRAFT-00-10-51-040 (Small)

 

„Štai ten matome grupelę pažeidėjų, kurie labai teršia gamtą. Tuoj palauksime ir pulsime“, – taip prasidėjo kelių įtartinų asmenų, vienas kurių, kaip vėliau paaiškėjo, buvo G. Ivanauskas ir gamtos patrulio akistata miške. „Kodėl šiukšlinate gamtoje? Kodėl teršiate gamtą? Su kuo atvežėte šiukšles? Kur jūsų automobilis? Viskas – važiuojame į policiją!“ – puolė patruliai.

 

EK10 LAIDA DRAFT-00-11-23-920 (Small)

 

Tačiau populiarus aktorius aršiai gynėsi neva nenumetęs nei vienos šiukšlės miške, o tik harmoningai leidęs laiką su drauge. „Mes nešiukšliname, prisėdome ramiai šachmatais pažaisti. Jėzus, Marija, paleiskite mane!“ – rėkė G. Ivanauskas. Nepaisant visų aktoriaus ir jo draugės pastangų, gamtos inspektorius buvo nesukalbamas: „Visi taip sako – ne mūsų šiukšlės“. Abu šiukšlinimu viešoje vietoje įtariami asmenys buvo perduoti policijos pareigūnams į rankas. LNK televizijos žiūrovai galės savo akimis pamatyti visą sulaikymo operaciją ir nuspręsti, kas peržengė ribas – G. Ivanauskas ar inspektorius. Visi filmuoti kadrai – jūsų dėmesiui jau šį antradienio vakarą 20.30 val. laidoje „Ekranai“.

 

EK10 LAIDA DRAFT-00-11-41-920 (Small)