Atėjus pirmam žiemos mėnesiui, prasideda ir Kalėdų švenčių maratonas, per kurį norime atrodyti gražūs ir sau, ir kitiems. Todėl svarbu žinoti, kaip greitai ir veiksmingai pasigražinti ir puikią išvaizdą išlaikyti visus metus. Būdų yra pačių įvairiausių, todėl galima pasirinkti priimtiniausią.

 

Donalda (Small)

 

Dainininkė ir renginių vedėja Donalda Meiželytė (42 m.), atsikračiusi 20 kilogramų antsvorio, šiandieną švyti. Tačiau neslepia turinti įdėti nemažai pastangų, kad sulieknėjusi atrodytų gerai. „Būna, kad iš pilvo lieka tik skudurėlis, ar papukai, ypač vyrams, numetusiems svorio, nutįsta iki bambos. Nebuvau tokia megastorulė, todėl su panašiom problemom nesusiduriu. Ir krūtinė mano išliko stangri, tokia pat, kokia kadaise ant „TV antenos“ viršelio. Tačiau veidas, netekęs riebalų, pakrito kaip senbernaro. Šunų mylėtojų draugija galėjo priimti mane kaip savą“, – juokauja atlikėja. Tam, kad veido oda atrodytų lygesnė ir stangresnė, D. Meiželytė kasdien jį masažuoja specialiu voleliu, atlieka įvairius pratimus.

 

Donalda1 (Small)

 

Lengvuoju kultūrizmu aktyviai užsiimanti grožio studijos savininkė Renata Kovtun (40 m.) mano, kad sulaukus brandaus amžiaus tenka išbandyti ir radikalesnius būdus jaunystei stabdyti. Ji kol kas pasisako prieš plastines operacijas, bet išbando lengvesnes intervencijas. Renatai kas 10 mėnesių atliekama procedūra, kurios metu veidas badomas adatėlėmis su hialuronu. Be to, yra bandžiusi veido odos šlifavimą lazeriu. Abi procedūros nemalonios ir skausmingos, bet dėl grožio moteris pasiryžusi kentėti sukąstais dantimis. „Kai manęs paklausia, koks jausmas, kai tau atliekamas veido šlifavimas lazeriu, tai aš pasiūlau pabrūžinti veidu per asfaltą“, – dalijasi patirtimi.

 

Donalda2 (Small)

 

Dainininkas Dima Šavrovas (34 m.), žinomas kaip Sasha Song, neseniai gerbėjus nustebino visiškai pasikeitusiu įvaizdžiu ir įrodė, kad išvaizda svarbi ne tik moterims, bet ir vyrams. Anksti pradėjęs plikti dainų autorius ir atlikėjas jautėsi nejaukiai, todėl ryžosi plaukų priauginimo procedūrai. „Aš buvau nustebęs, kai sulaukiau daugybės vyrų laiškų su prašymu papasakoti apie procedūrą daugiau. Išvaizda yra labai svarbi, ypač mums, scenos žmonėms, įkvepiantiems savo gerbėjus“, – sako Sasha Song.

 

Tam, kad sustabdytume laiką ir kuo ilgiau atrodytume jaunesni, galime išleisti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų per metus. O sertifikuota veido mankštų specialistė Viktorija Baltramiejūnienė (34 m.) sako, kad yra būdų stangrų veidą išlaikyti neišleidžiant nė cento.

 

Visos grožio paslaptys bus aptariamos jau šį trečiadienį 21.30 val. „Moterų balse“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.