Vos per keletą mėnesių išgarsėjusi ir puikiai debiutavusi nacionalinėje Eurovizijosatrankoje, viena jauniausių šalies atlikėjų Paula Valentaitė švenčia savo gimtadienį. 17 – ąjį gimtadienį mergina paminėjo artimiausių draugų rate, gamtoje. Čia draugai surengė staigmeną – iškylą Vingio parke.

 

IMG_2960 (Small)

 

Atlikėjos Paulos sėkmės istorija išties intriguojanti, vos per keletą mėnesių iš niekam nežinomos merginos tapo viena labiausiai aptarinėjamų atlikėjų, kurią palaikė ne vienas žinomas šalies žmogus. Puikiai debiutavusi nacionalinėje „Eurovizijos“atrankoje, atlikėja po konkurso nesėdi vietoje ir visą savo laiką po pamokų, skiria karjerai.

 

IMG_2901 (Small)

 

„Šiandien tikrai ypatinga diena, kuomet galiu apibendrinti praėjusius metus. Praėję metai – ko gero daugiausiai įvykių apjungiantys metai. Nuo pat mažens pradėjusi dainuoti, o vėliau ir kurti užsibrėžiau savo tikslą, kurį šiandien aš jau pasiekiau, turiu puikų startą muzikos karjeroje. Drąsiai galiu teigti: iki 16 metų pasiekti savo tiklą – įmanoma“ – atviravo mergina.

 

IMG_2907 (Small)

 

Besisukanti įvairiausių veiklų apsuptyje, Paula teigia, kad labia laukia vasaros, kuri bus kitokia, nei visos. Jau birželio pirmąją dieną laukia neeilinis renginys – kasmetiniai Vaikų balso apdovanojimai, kuriuose atlikėja ruošia pasirodymą bei yra nominuota net dvejose nominacijose. Taip pat vasarą prasidės naujo serialo filmavimas, kuriame mergina atliks vieną iš pagrindinių vaidmenų. Pasak Paulos, vasarą suplanuotas ir ne vienas koncertas, tad prie veiklų reikės derinti ir atostogas.

 

IMG_2912 (Small)

 

Trečiadienio pavakarę netikėtai į Vingio parka atvykusi Paula, kur draugai jauną merginą pasitiko su gėlėmis ir balionais, buvo puikios nuotaikos ir džiaugėsi, kad gimtadienio datos neužmiršo net ir daugybėje darbų paskendę artimiausi draugai.

 

IMG_2917 (Small)

 

„Šiandieninė staigmena man labai miela ir nuoširdi. Jau seniai buvome visi susitikę vienoje vietoje, smagiai pasišnekučiavę bei pasijuokę. Tokios staigmenos – pats geriausias įrodymas, kad tikrumas ir nuoširdumas – patys geriausi dalykai. Tai parodyti visada stengiuosi ir pati. “ – džiaugėsi Paula.

 

Nuotraukos: asmen. archyvas