Fitneso trenerė Inga Žuolytė visai neseniai buvo apkūni mergina, o draugai ją vadindavo bandele ir storule. Šį trečiadienio vakarą 19.30 val. laidoje KK2 per LNK mergina pasakos, kad anksčiau sportuodavo daug, tačiau svoris vis nekrito, kol nepradėjo sportuoti fitneso klube, kuriame numetė 20 kilogramų ir merginai net buvo pasiūlyta dalyvauti bikini fitneso čempionate.

 

Inga Žuolytė

 

I.Žuolytė pasakos, kad merginos ne vienodai supranta sportą bei sakys, kad svarbu ne kiek laiko praleidi sporto salėje, bet ką ten nuveiki.

 

„Esmė, ką tu per tą laiką nuveikei. Vienas per 45 minutes gali padaryti labai galingą treniruotę, kitas per pusantros valandos nesugebės nieko, nes įlindęs telefone, „selfinasis“ ir dar velniai žino ką darys“, – kalbės I. Žuolytė.

 

Inga pasakos, kad jos naudotos dietos duodavo tik laikiną naudą: „Atsimenu savo dietą – trys dienos vištiena, trys dienos vien obuoliai ir trys dienos dar kažką. Aš šitos bandžiau dietos laikytis, irgi nukrito pora kilogramų, bet kas iš to, viskas bumerangu grįžo“.

 

Inga Žuolytė

 

Gražuolė atskleis, kad yra bandžiusi ir braškių dietą, tačiau sakys, kad tai nėra pats geriausias sprendimas: „Kartu su drauge eidavome ir išbandydavome visokias nesąmones. Buvau nusižiūrėjusi braškių dietą, kur per dieną turėjau penkis kilogramus braškių suvalgyti. Dvi dienas pasilaikiau ir pati supratau, kad čia nesąmonė“.

 

Inga pasakos, kad prieš varžybas tenka laikytis ypač griežto režimo – sportuoti bei laikytis specialios dietos, kai per dieną galima suvalgyti 240 gramų vištienos ir daugiau nieko: „Vištienos labai mažai. Tiesiog pusiau badas. Silpna būdavo visą laiką, negauni jokios energijos ir vaikštai kaip pusiau lavonas“.

 

Dabar Inga nesiruošia varžyboms, dėl to priaugo papildomų kilogramų, tačiau ne riebalų, o raumenų ir gali džiaugtis dailiu užpakaliuku. Mergina dėl svorio neišgyvena, ji supranta, kad jokios dietos nepadės atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Merginos nuomone, turi keistis gyvenimo būdas, o tada bus ir rezultatai.

 

Visą laidą apie Ingą Žuolytę žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.