LNK žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ ir šį vakarą netrūks linksmų žaidimų ir itin atvirų pasisakymų. „Irena, man dar tavo lūpų skonis nenudžiuvęs nuo manųjų“, – Irenai Starošaitei ir visiems svečiams atviraus laidos vedėjas Jonas Nainys. „Radistas“ pasiteiraus, ką I. Starošaitei apie karštą bučinį kitame projekte sakė jos vyras Ž. Žvagulis: „Nieko nesakė, jis tik pastebėjo, kad grįžau visa laiminga, „užsivedusi“ ir išgražėjusi“, – juokėsi atlikėja.

 

Dariaus Kucio nuotr.  (2)_1600x1068

 

Laidoje taip pat dalyvavo ir aktorius Eimutis Kvoščiauskas, kuris nusifilmavo ne viename kino filme, tarp jų ir „O, ne! O, taip“. „Aš atsimenu sceną su Ineta Stasiulyte. Ten buvo lygtais tokia… sekso scena“, – prisiminimais apie matytą filmą dalinosi J. Nainys. Eimutis paatviravo, kiek truko nufilmuoti šias scenas su aktore I. Stasiulyte: „Oi, tai žinokit jūs matėt tik sekundes to sekso. O mes su Ineta dirbom visą parą.“ Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ vedėjas Rolandas Mackevičius juokavo: „Mes žinom, kad Ineta galinga, bet, kad tu… Nustebinai mus visus.“

 

Dariaus Kucio nuotr.  (7)_1600x1068

 

Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ metu, garsenybės ir jų gerbėjai kovoja ne tik dėl savo malonumo. Pusė laimėto prizo, kurį įsteigė „Eglės“ sanatorija Birštone ir Druskininkuose, bus skirta „Mamų unijos“ globojamoms šeimoms. Karščiausiame žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ šį trečiadienio vakarą dalyvaus dainininkė Irena Starošaitė, teatro ir kino aktorius Eimutis Kvoščiauskas, renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė, dainininkas ir laidų vedėjas Deivis Norvilas, dainininkė Eglė Jakštytė, fotografas Algis Kriščiūnas. Komandos kapitonais tapo renginių organizatorius Mantas ir go-go šokėja Neringa. „Geriausi mūsų vakarai“ – jau šiandien, 20:25 per LNK.

 

Dariaus Kucio nuotr.