Donaldą Meiželytę turbūt galėtume drąsiai pavadinti viena įdomiausių pramogų pasaulio moterų. Vieni ją giria ir palaiko, kiti smerkia dėl atvirumo, iš kurio neretai kyla pikantiškų straipsnių ar vadinamų skandalų, tačiau abejingų Donaldai vargu ar yra.

 

Šį šeštadienį Donalda pakvies TV3 laidos „Laikas keistis“ žiūrovus užsukti į svečius ir pasižvalgyti po jos nuosavą butą. „Sukasi oras, medžiai ir poros, ir kiekvienas mes norim gyventi gražiai! Sveiki atvykę pas mane!“ – nuotaikingai pasitinka Donalda.Donalda Meizelyte

 

Kuomet Donalda įsigijo butą, – jis buvo tuščias. Nebuvo net pertvarų. Tad ji ėmėsi darbo ir pati suplanavo buto erdves. Virtuvės zona sujungta su svetaine. Čia vyrauja ryški bordo spalva. Pirmiausia ji nugulė ant virtuvės spintelių, o vėliau ir ant svetainės sienos. Visai šalia – slankiojamomis pertvaromis atskirtas artistės miegamasis. „Iš tikrųjų man labai patinka tos slankiojamos sistemos, todėl ir sugalvojau kaip tą erdvę atskirti. Negi tokiam lapės urvui duris darysi?“ – atviravo buvusi Seimo narė.

 

Jaukiame bute Donalda gyvena dviese su savo dukra, tačiau į jos kambarį nosies TV3 žurnalistams įkišti nepavyko: „Tai yra jos kambarys. Jei mes čia lįsim, pamačiusi tai ji mane išveš į senelių namus“, – juokavo moteris.

 

Donalda Meiželytė jau šį šeštadienį pasakos, kas jai yra namai ir be ko šių negalėtų įsivaizduoti. Žiūrovai turės galimybę susipažinti su intymiausiais Donaldos namų kampeliais.

 

Laidą „Laikas keistis“ žiūrėkite šeštadieniais, 9.00 val. per TV3.