Aktorius ir dainininkas, TV laidų vedėjas Dominykas Vaitiekūnas savo talentu stebina tiek televizijos žiūrovus, tiek grupės „Liūdni slibinai“ gerbėjus. Tiesa, pats kalbėdamas apie savo karjerą, Dominykas juokauja: „Manęs tiesiog nepriėmė į jokį teatrą“.

 

1 (Small)

 

Įvairiuose projektuose dalyvaujantis aktorius D. Vaitiekūnas sako, kad šiuo metu daugiausiai laiko skiria meniniam tyrimui, kuriame aiškinasi, ko jis neprarado dėl to, kad nebaigė jokios muzikos mokyklos. Drauge su akordeonistu Martynu Levickiu kuriamas projektas „Muzikanto (iš)gyvenimo simfonija“ atima daugiausiai laiko. Tačiau savo užsiėmimams Dominykas turi paprastą paaiškinimą: „Manęs tiesiog nepriėmė į jokį teatrą ir aš pradėjau save laikyti scenos darbininku. Aš einu dirbti ko nors į sceną“, – laidoje „Gero vakaro šou“ pasakos aktorius.

 

3 (Small)

 

Laidos vedėjai D. Vaitiekūnui primins ir jo karjeros pradžią Kaziuko mugėje. „Taip, mano mama siūdavo servetėles iš lino. Kai aš dar mokiausi mokykloje, man duodavo palapinę, aš stovėdavau ir pardavinėdavau linines servetėles“, – pasakos Dominykas. Vis dėlto tikruosius gebėjimus D. Vaitiekūnas atskleidė dar prieš darbą Kaziuko mugėje. Pasirodo, talentingas aktorius dar būdamas pirmokas parašė knygą, kuri yra išleista: „Parašiau ir iliustravau knygą apie gandrų šeimą, kuri susilaukia vaikų ir ta knyga buvo išleista, kai aš buvau pirmoje klasėje“, – prisimins Dominykas, o laidos vedėjas Justinas Jankevičius iškels filosofinį klausimą – „Kas neša vaikus gandrams?“

 

4 (Small) 6 (Small)

 

Taip pat laidoje „Gero vakaro šou“ – stulbinanti ir kvatotis priversianti Algimanto Čekuolio parodija, kurią atliks Dominykas Vaitiekūnas bei netikėta šiuolaikinių dainų interpretacija liaudiškų dainų stiliumi, net dviejų talentingų mergaičių pasirodymai scenoje ir dar vienas ypatingas laidos „Gero vakaro šou“ svečias – pasaulio rekordininkas, iliuzionistas Rokas Bernatonis. Visa tai – trečiadienį 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.