Jau šį penktadienį ,,Lietuvos ryto“ televizijos laidoje ,,Muzikinės kovos“ bus ypač karšta, nes įvyks paskutinis pusfinalis. Jame susikaus vaikinų grupė ,,Du Donatai“ ir žavingosios ,,Queens of roses“.

 

LR_TV_MK_Deivis ant keliu (Small)

 

Pusfinalio nugalėtojai užsigarantuos minimum antrą vietą projekte ir kontraktą su ,,Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupe. O tuomet turės susikauti finale su grupe ,,16 Hz“.

 

Pralaimėjusieji susikaus dėl prizinės trečiosios vietos su grupe ,,Patruliai“ . Praėjusį penktadienį, kai ,,,Patruliai“ kovėsi su grupe ,,16Hz“, žiūrovai savo skambučiais nepagailėjo rekordinių 6000 balsų, kas ir lėmė grupės ,,16 Hz“ pergalę ir bilietą į finalą.

 

LR_TV_MK_Deivis ant keliu2 (Small)

 

Jau fimuojant grupės ,,Du Donatai“ ir ,,Queens of roses“ kovą, netrūko netikėtumų ir linksmybių. Varžydamiesi dainininkai negailėjo vieni kitiems šmaikščių komentarų ir vieną po kitos traukė savo geriausias dainas. Kaip visada pritrenkiančiai atrodančios „rožės“ sužavėjo ne tik studijos svečius, bet ir laidos vedėją Deivį Norvilą (37) . Dileta Meškaitė Kisielienė (27), lyg Pelenė į karaliaus puotą, pasipuošė tokiais ypatingais bateliais, kad Deivis juos pavadino labai gražiais ir pavojingais, o tada puolė prieš dainininkę ant kelių.

 

Žiūrėkite ir balsuokite telefonų skambučiais už savo favoritus penktadienį, 20.30 per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.